unban
#1
chciał bym złożyc apelacje o odbanowanie mi konta w minecraft ponieważ nie mam multi konta a jeżeli mam jakimś cudem konto to prosze o udowodnienie

Prsoze o konkretne dowody a nie jakieś tłumaczenei sie głupie

Porsze o udowodnienie że mam multi konta.
wezżcie sie za ludzi na serwie którzy mają faktycznie multi konta a nie ja sobie normalnie gram i spada na mnie wina

i jak niby oszukuje ludzi
ADMINIE TEJ GRUPY JAK MIAŁEM NIBY MK JEŻĘLI JA GRAM SOBIE Z KOLEGĄ I NAGLE WBIJA KTOS O NIKU NALEGALU_ W TYM SAMYM CZASIE LUDZIE MACIE 2IQ 
POMYŚLCIE

ADMINIE TEJ GRUPY JAK MIAŁEM NIBY MK JEŻĘLI JA GRAM SOBIE Z KOLEGĄ I NAGLE WBIJA KTOS O NIKU NALEGALU_ W TYM SAMYM CZASIE LUDZIE MACIE 2IQ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PROSZE O WYJAŚNIENIE
#2
Prosze sprawdzić IP obu profilów, ja sam mam Bana, ale mój kolego dostał nie słusznie..

Sprawdźcie ponownie IP, okej? I nie dawajcie mu perma Boże, on nic nie zrobił.
#3
nie musisz mnie obrazac.
uzywales proxy z adresem IP z holandii, nie tylko to sie liczy w sprawdzaniu multikonta.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
dobra chodz na discorda to pogadmy o tym
#5
(11-02-2019, 18:53)nielegalny2005 napisał(a): dobra chodz na discorda to pogadmy o tym

nie musimy o niczym rozmawiac, sprawa jest prosta.
uzywales drugiego konta, na ktore przelewales czesc swoich pieniedzy by gracze zobaczyli, ze masz pieniadze do wymiany.
w momencie gdy inna osoba wplacala na twoje drugie konto pieniadze, ty przelewales je na glowne i wychodziles z gry lub piisales, ze zostales oszukany.
nie zostaniesz odbanowany.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości