Usunięcie działki i znikające zwierzęta
#1
Piszę z problemem usunięcia działki mimo wczorajszej wizyty na serwerze. Wczoraj dom był, a dzisiaj znikł, więc napewno nie minął czas aby móc usunąć działkę. Cień pozostał, wątpię, że miałam jakiś bug, ponieważ moja przyjaciółka też go nie widzi. Tak samo magiczne znikają nam zwierzęta. Chciałabym prosić o naprawienie problemu?
  Odpowiedz
#2
Może ktoś z twoich "znajomych" dodanych do działki, zniszczył ci te rzeczy. Bo nikt nie powie "czary mary niech dom zniknie".
  Odpowiedz
#3
(11-01-2019, 16:38)Zeus napisał(a): Może ktoś z twoich "znajomych" dodanych do działki, zniszczył ci te rzeczy. Bo nikt nie powie "czary mary niech dom zniknie".

Nie, obie byłyśmy zdziwione i nie wiedziałyśmy co sie stało. Właśnie nie wiem co się stało ale całą działkę mi usunęło
  Odpowiedz
#4
jesli po wejsciu na serwer nie mialas dzialki, to znaczy ze sie usunela, bo nie byla odswiezana.
samo wejscie na serwer i odwiedzenie dzialki nic nie daje.
jak wpiszesz komende /dzialka info, to wyswietli ci sie do kiedy dzialka jest odswiezona.
dzialke odswieza sie budujac lub niszczac budowle, czyli wystarczy postawic na niej jakis bloczek i juz sie czas usuniecia przedluzy.
otwieranie skrzyn/drzwi itp nie odswiezy dzialki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#5
(11-01-2019, 16:52)Skyluna15 napisał(a):
(11-01-2019, 16:38)Zeus napisał(a): Może ktoś z twoich "znajomych" dodanych do działki, zniszczył ci te rzeczy. Bo nikt nie powie "czary mary niech dom zniknie".

Nie, obie byłyśmy zdziwione i nie wiedziałyśmy co sie stało. Właśnie nie wiem co się stało ale całą działkę mi usunęło

A postawiłaś/zniszczyłaś jakiś blok na tej działce? Jeśli nie to sie nie dziwić, samo wejscie na serwer albo otwieranie skrzynek/klap/itd nie wystarczy, a co do zwięrzat to jest pewien limit na każdy chunk, ale nie pamiętam niestety ile zwięrzat może być na jednym chunku.
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
  Odpowiedz
#6
(11-01-2019, 17:10)xxgabson08xx napisał(a): a co do zwięrzat to jest pewien limit na każdy chunk, ale nie pamiętam niestety ile zwięrzat może być na jednym chunku.

30 na kazdy chunk, na kazdej dzialce sa 4 chunki co daje max 120 zwierzatek na dzialke. Oczywiscie jak wszystkie wejda na jeden chunk w tym samym czasie to 3/4 zginie/zniknie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości