Propozycja - Portfel & PP
#1
Cześć chciałbym wam przedstawić 2 propozycje :
1: PP ( PayPal )
Proponuje dodać tą metodę płatności ponieważ coraz więcej osób z niej korzysta lecz na Sky-Land.Pl nie można jej używać.
2: Portfel
Jest to takie coś gdzie można zbierać pieniądze na serwerze. 1 Portfel jest na wszystkie tryby.
Otóż o co w nim chodzi ?
- Chodzi w nim o to że możemy go doładowywać komendą np. /portfel lub /doladuj i otwiera nam się menu z linkiem do strony gdzie możemy ten portfel doładować np. psc / przelewem itp. takie coś jak np. casedrop ( tego typu strony )
Zapytacie się co robić z zł z portfela ?
-Można zrobić tak że np. gdy wpiszemy /kup otwiera nam się menu z usługami np. Vip / Svip / Exp ( np classic ) gdy naciśniemy na usługę automatycznie pobiera nam pieniądze z portfela i kupuje daną usługę
Chodzi że to jest taki " Wirtualny Portfel " z prawdziwymi pieniędzmi

Wiem że jest to trudne do zrobienia ( 2 propozycja ) ale da się to zrobić Smile
  Odpowiedz
#2
Jestem za..
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
  Odpowiedz
#3
jestem za
  Odpowiedz
#4
Refresh
  Odpowiedz
#5
1. probowalem i nie dam rady dodac tego na wlasna reke, musi byc to zrobione przez posrednika tak samo jak teraz sa przelewy inrernetowe. obecni posrednicy z ktorych korzystam (dwoch) nie maja jeszcze opcji placenia paypalem, wiec nie moge go dodac.

w dodatku glownie paypal tez polega na posredniczeniu pieniedzy, wiec wybierajac taka opcje platnosci i tak trzeba by zaplacic karta lub przelewem, bo nie da sie placic z "portfela" paypala, przynajmniej mi sie nie udalo jak takie uslugi oplacalem.

2. taki portfel calkowicie zmieni istniejacy system kupowania rang obecny na serwerach, jest to wykonalne, ale jest z tym sporo roboty i nie sadze aby bylo to konieczne.
taki portfel zostal wymyslony po to aby przetrzymywac wasze pieniadze, w dodatku mniej sie wam oplaca, bo z reguly powiniem dzialac tak, ze zasilic portfel mozna pelnymi kwotami np. 10, 20, 50zl, a rangi kosztuja troche mniej np. 7, 18zl i zawsze po kupieniu rangi troche groszy zostanie w portfelu, wiec serwer teoretycznie zarobi wiecej, bo ma nadzieje, ze gracze nigdy nie wydadza do konca tych pieniedzy.
przynajmniej kiedys takie bylo ogolne zalozenie tych wszystkich "portfeli".
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#6
Naprawdę nie dało by się chociaż tego 2 ? Było by to dobre przechowywanie kasy na rangi itp.
A nie da się zrobić żeby nie były pełne sumy ?
  Odpowiedz
#7
(10-31-2019, 18:52)Trokuszek_PL napisał(a): Naprawdę nie dało by się chociaż tego 2 ? Było by to dobre przechowywanie kasy na rangi itp.
A nie da się zrobić żeby nie były pełne sumy ?

Da się, te nowsze "portfele", pozwalają na to.
Moim zdaniem zmiana na + dla serwera i fajnie byłoby, jakbyś o tym pomyślał.
  Odpowiedz
#8
Cichusku, wdrozenie Paypala na dowolnym forum czy stronie internetowej to raptem kilka kB kodu po stronie serwera, jesli korzysta z dowolnej bazy danych. Odezwij sie na priv jak bedziesz chcial to moj tata Ci to ogarnie w 10 minut. Z tego co go pytalem to bez problemu mozna na tym kodzie placic srodkami z Paypala jak masz na koncie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości