Propozycje na slyblock
Mam propozycje która ułatwi nowym graczom grę na tym trybie otóż żeby dodać pare itemków na start :
Moja propozycja to:
1-3 stoniarki
Parę sztuk żelaza i chyba tyle niby tak mało a jak ułatwi grę Smile
Pozdrowienia : Tomek2209
Jak na razie nie znajdziesz mnie na żadnym trybie  Cry Cry Cry
Niedostępny
Bez urazy ale jestem na nie...
bo to ulatwienie by bylo zbyt duze

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Jestem na nie.
Osobiście lepiej by było gdyby dodali na start nowym graczom:
- Żelazny kilof.
- i minimum 1 stoniarke ( ale to juz w ostateczności )
najlepiej jak nie dodadza nic i gracz bedzie mial prawdziwy start, a nie jakies ulatwienia dla slabeuszy.
[Obrazek: discord.png]
(10-09-2019, 17:15)Alckemik_1 napisał(a): Jestem na nie.
Osobiście lepiej by było gdyby dodali na start nowym graczom:
- Żelazny kilof.
- i minimum 1 stoniarke ( ale to juz w ostateczności )
to najlepsze rozwiązanie na tak 
a to twoje za prosto by było na nie 

osobiście dodałbym jakąś komende na wyspach żeby można było (jeśli jest wolne miejsce)
to wyspe na przykład /wyspa stworz (pozycja wolnej wyspy) bo skoro dzialki mozna miec obok siebie to czemu nie wyspy sory że to tu piszę ale nie chciało mi się oddzielnego wątku robić XD
a jeśli to by miało jakieś minusy no to nie xD
[Obrazek: daoBRWQ.png]
(10-09-2019, 17:24)Boczek napisał(a): najlepiej jak nie dodadza nic i gracz bedzie mial prawdziwy start, a nie jakies ulatwienia dla slabeuszy.

Boczek no niby masz racje , ale no zawsze jak wbijaja nowi gracze to placze , ze niemaja itkow ( poczatkowych lawy i te sprawy ) , wiec chyba byloby dobrze gdybyscie chociaz im ta stoniarke i kilof dali to przeciez nie tak wiele ;p
nie. ja nieraz zaczynalem gre i nie bylo to jakos mega ciezkie. dla chcacego nic trudnego. nie przesadzajmy z tymi ulatwieniami.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości