Ub
#1
Piszę ten wątek ponieważ poprzedni i pisanie na pw do administracji na nic się zdały, a więc :
Cześć z tej strony no jak zawsze Tomek2209 pisze kolejną prośbę o ub i po 1:
- proszę o niekomentowanie / zamykanie / usuwanie wątku przez IMPRESSION
- Wiem minął dopiero 1miesiąc ale naprawdę żałuję i obiecuję poprawę (ostatnio gram ciągle na bp ) jak nie wierzycie to wejdźcie na .. dobra nie będę reklamować ale po prostu ciągle teraz gram na bp ( blazingpack )
- Już pisałem z różnymi osobami i już pisaliśmy co będziemy robic jak to ub dostane
Bardzo żałuje i przepraszam - Tomek2209 
PS. Naprawdę proszę o Ub  Cry
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#2
Ee nie, czemu ty wogóle dostałeś ub na forum, miesiąc to za mało.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#3
(10-04-2019, 17:09)Wróżbita napisał(a): Ee nie, czemu ty wogóle dostałeś ub na forum, miesiąc to za mało.

Yyy po 1: uzasadnij odpowiedź po 2: czemu za mało ? To ty też spamiłeś i miałeś 90-95% ostrzeżenia …
Pozatym pisze na offtopic ( nie wiesz co to ? ) to ja ci powiem że nie chce se nabijać wątków / postów dlatego na offtopic pisze
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
Wiele razy było tłumaczone - dostałeś perma pod koniec sierpnia i to drugiego perma... Minął 1 miesiąc i kilka dni, jestem przeciwny.
#5
(10-04-2019, 16:30)Tomek2209 napisał(a): po 1:
- proszę o niekomentowanie / zamykanie / usuwanie wątku przez IMPRESSION

Chodzę wam na ustępstwa. Zamiast banować, daję blokadę na pisanie postów a ty takie coś. Zobaczymy jak długo będziesz taki cwany.

Nie zostaniesz odbanowany, miesiąc to za mało a to co ty sobie z kimś tam ustalasz mało nas obchodzi. Kolejny post będzie wiązał się z karą na forum a patrząc na twoją przeszłość nie wróżę ci rewelacji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości