usunięta działka
Witam, chciałbym sie zapytać dlaczego została mi usunięta działka na ktorej miałem bardzo duzy dobytek. Miałem 3 działki obok siebie i jedna z nich na przedziale dnia z wczoraj na dzisiaj została mi usunieta.
Działki usuwają się po 21 dniach od daty ostatniego postawionego na niej bloku, czyli jak stawiasz blok to masz 21 dni żeby postawić kolejny.
(09-10-2019, 18:02)Impression napisał(a): Działki usuwają się po 21 dniach od daty ostatniego postawionego na niej bloku, czyli jak stawiasz blok to masz 21 dni żeby postawić kolejny.

aha czyli teraz jest to w taki sposób, ja myślałem ze trzeba byc tylko online, widze ze sie troche pozmieniało, zeczt to pewnie nawet nie ma mowy zebym odzyskal?
(09-10-2019, 18:14)Hubbox1916 napisał(a):
(09-10-2019, 18:02)Impression napisał(a): Działki usuwają się po 21 dniach od daty ostatniego postawionego na niej bloku, czyli jak stawiasz blok to masz 21 dni żeby postawić kolejny.

aha czyli teraz jest to w taki sposób, ja myślałem ze trzeba byc tylko online, widze ze sie troche pozmieniało, zeczt to pewnie nawet nie ma mowy zebym odzyskal?

na prisonie i classicu zawsze tak bylo, trzeba postawic lub zniszczyc jakis blok aby dzialka zostala odswiezona, jedynie na wyspach (skyblock, waterblock i skygrid) wystarczy byc online. 

otwieranie skrzyn/drzwi itp. tutaj nie zadziala.
informacje do kiedy dzialka jest odswiezona znajdziesz pod komenda /dzialka info.

nie da sie jej przywrocic jesli sie usunela.
[Obrazek: sygnaturka.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości