mk
#1
Twój nick: beniutki
Nick oskarżonego: wszystkie nicki są w ss
Opis sytuacji: podejrzewam tutaj kilka mk sam zobacz nie zgłaszał bym ale byli dla mnie nieuprzejmi (w skrócie)
Dowód/Screen: [Obrazek: O8K6FfA.png]
#2
Exclamation 
ja byłem nie upszejmy to zobacz te ss a te mk to jest mój błąd przy wpisywaniu nicku
[Obrazek: NyarDpH.png]
#3
(09-09-2019, 22:39)eloziomix napisał(a): ja byłem nie upszejmy to zobacz te ss a te mk to jest mój błąd przy wpisywaniu nicku
[Obrazek: NyarDpH.png]
Radzę ci usunąć te "błędne" (o ile to nie twoje multikonta) nicki. Jakby nie było, to na screenach jest podane ID twojej działki i jeśli taki nick rzeczywiście nie jest zarejestrowany, to mogą cie okraść poprzez zalozenie właśnie takiego konta z taka nazwa.
#4
Jaki to serwer bo na prisona to mi nie wyglada
#5
wytlumacz mi jak mozna pomylic sie  przy wpisywaniu nicku Joker_pl i JOK3R_PL ?
#6
Inne adresy, wiele nicków nie istnieje.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(09-10-2019, 13:39)beniutki napisał(a): wytlumacz mi jak mozna pomylic sie  przy wpisywaniu nicku Joker_pl i JOK3R_PL ?

Jak chciałem dodać JOK3R_PL to jeszcz nie wiedziałem że istnieje takie coś jak auto wpisywanie nicków (kikanie tab) więdz pisałem sam a niewiedzałem rze ten nick jest z dużych więc napisałem z małych i dodało jocker_pl z małych i te konto nie istnieje
#8
Skoro wszystko zostało wyjaśnione, to wątek wypadałoby zamknąć. Ogoniasty, gdzieś ty polazł?
#9
Daleko. Wciąż nie mam możliwości zamykania wątków.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości