Oszustwo na 500k
#31
Mow za siebie niektorzy stracili po milionach nawet Impression a on jak idiota wszystko zapisywal na dzialce.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#32
tylko ze ja  w tym udzialo nie bralem :c ehh jak zwykle co by sie nie stalo, to moja wina
#33
Hmm, nie brałeś w tym udziału, ale jakiś procent z tego szedł w twoją stronę. Jak wiedziałeś że to fejk zwlasza że byłeś dodany powinieneś powiedzieć, a nie naklaniac ludzi do tego. I to już będzie potraktowane jako wspólnik.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#34
Jeszcze dodam tu mojego ss gdzie graczowi dałem 850k a 250k nie zrobiłem ss bo myślałem że jest udciwy http://imgur.com/a/cOZpJJz
#35
Dokładnie,  to tak jak w kradzieży, ktoś kradnie, ty tylko pilnujesz drzwi, a i tak jesteś tak samo ukarany :p
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#36
(09-06-2019, 21:12)ioooi1234 napisał(a): tylko ze ja  w tym udzialo nie bralem :c ehh jak zwykle co by sie nie stalo, to moja wina

z tego co wiem to ty miales w tym udzial dosc spory, perm odpowiedni
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#37
Ej a tak w ogóle wtf?! Iam jak napiszesz sprawdź to on ma np: 523125E52.89.  o co Kaman z tym "E"
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#38
(09-06-2019, 21:12)ioooi1234 napisał(a): tylko ze ja  w tym udzialo nie bralem :c ehh jak zwykle co by sie nie stalo, to moja wina

To tak jak w kradzieży, ktoś kradnie, ty tylko pilnujesz drzwi, a i tak jesteś tak samo ukarany
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#39
tak ogolnie to za wiele tutaj nie moge zdzialac.
iam i ioooi zostali zbanowani, w sumie udalo mi sie odzyskac 5088846.81$ (5mln), ale z tego co widze, to do pelnej kwoty brakuje jeszcze 7174603.19$ (7mln) i nie wiem gdzie podzialy sie te pieniadze.
jesli do jutra wieczora nie odzyskam pozostalych pieniedzy, to nie zostana odbanowani.
jak kwestia brakujacych pieniedzy sie wyjasni, to wtedy postaram sie oddac pieniedze graczom z listy na tyle na ile bedzie to mozliwe.


jesli chodzi o metode wyslania mi pozostalej czesci pieniedzy, to prosze iam'a o przeslanie mi w prywatnej wiadomosci nicku i hasla do konta na ktorym znajde brakujaca kwote.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#40
bo ta Lista jeszcze jest na drugiej ścianie jak coś
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości