Oszustwo na 500k
#11
Czekam na 300k.

Ale krecisz iam.

(09-06-2019, 18:15)TrollXennon napisał(a): Mam też takie info że specialnie omija graczy i wbija w nocy np 23  i dał 2 miliony swojemu koledze ioooi1234

Prawda dobijam się do gościa 5 dni a on wyrabane
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#12
(09-06-2019, 19:24)klak07 napisał(a): Nie chce żebyście się rzucali ale nie istnieje nic takiego jak bank w mc.
Chłopak zrobił to ale tak czy siak to wy dobrowolnie daliście mu kasę.
Znam Iama bardzo długo i wiem że nie oszukuje a to że gra w nocy to oznaka że moze nie ma czasu grać w dzień? Sporo osób zawsze gra w nocy a w dzień ciężko go zobaczyć.
Bez żadnego dowodu wpłaty, zawiązania umowy i wgl nie odzyskasz nic a wyzywajac badz oczerniając go sam możesz sie wpakować w kłopoty :/

Mam nadal w EC 3 umowy z nim na książkach.
#13
Czekam na moje 1mln+ ;p
#14
jak byś chciał wiedzieć to ty nie dotrzymałeś umowy ja nic nie zrobiłem to ty na czas nie dałeś pieniędzy i jeszcze unikałeś ludzi
#15
ja czekam na 42k i sie denerwuje teraz :/ jak nie odda to kur,, nie wiem
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#16
Iam jak masz odwage to wbijaj na serwa i oddawaj nam $.Nie ladnie tak oszukiwac.
#17
a poza tym to nikt umowy nie złamał to że ten twój koleżka ci pisze co nie daje ci w ogóle dowodów a ty mu wierzysz a potem hajsu nie dajesz już się 5 dni spóźniasz i co z tego że szkolę masz ale to nawet 5 min nie jest wchodzisz wpłacasz hajs i cześć
#18
(09-06-2019, 19:50)Sausake napisał(a): Nie ladnie tak oszukiwac.

To nie jest oszustwo. To są zasady umowy, do których się dostosowałem. Nie poczuwam się do żadnej odpowiedzialności.

Niedostępny
#19
Wbijaj na serwa i oddawaj hajs. Nikomu nie oddałeś $ przypadek? Nie sądzę.
#20
Iam kłamco! oddawaj moje 14k złodzieju
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości