Podwyższenie kar
#1
Nie wiem czemu kary zostały zniżone, ale proponuję ich podwyższenie, a szczególnie będę nalegał na zwiększenie kary za oszustwa i za cheaty. Nizej napisałem moje propozycje. 
Cheaty-15dni
I tu proponuję dodać poddział pod cheat pvp, bo na nich cheater mało zyska tak naprawdę, więc proponuję żeby przy takich cheatach zostało te 10dni, a xray został zwiększony do 15dni, (zyskuje bardzo dużo) 
Oszustwa-15dni 
MultiKonta-6dni 
Przetrzymywanie-6dni 

Na początku myślałem nad przywróceniem starego teryfikatora, ale stwierdziłem, że na to byś cichusku nie poszedł, a taka minimalna różnica może nauczy niektórych jak grać. 



Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#2
Na nie.
Cheaty nie ważne jakie dają dużo a często aura czy antyknock dają więcej niż jakiś xray- set 4/3 i miecz 5/3/3/2/2 to sporo Smile

Oszustwa hmm zależy od "skali" bo oszukanie na 50$ różni się z oszustwem na np 200K

Za Multi powinny być permy bez żadnych banow na 6dni czy coś bo to bez sensu, ktoś se tam oszuka czy cheatuje na dużą skalę i dostaje bana na 6 dni i wraca robi to samo a na innym koncie jest czysty?

Ban na 6 dni za trzymanie kogoś w wymieniarce? Bez sensu, 3 dni są odpowiednie Smile


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#3
Byłem pewien, że ktoś to napisze, powiem Ci ze na pvp to same koksy chodza 3 sety 4/3 i jeszcze 5 mieczy 555/5/3/2, a tak na poważnie ludzie co mają taki zestaw nawet nogi tam nigdy nie postawili.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#4
Nie zapominajmy o banach za obraze serwera oraz administracji proponuje permy za takie coś.

Niedostępny
#5
(09-02-2019, 19:56)Wróżbita napisał(a): Na początku myślałem nad przywróceniem starego teryfikatora,

Weryfikator wtedy miał 7 dni za cheaty i mniejsze kary za oszustwa i obrazy.

I tak je zwiększyliśmy.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości