Czy za to jest ban?
#1
Witam, 
Mam pytanie, ze względu na to, że nie ma o tym mowy na tabliczkach na /lobby. 
Czy można dostać bana za:
1) sprzedaż $ na classic wzmian za np doładowanie telefoniczne/Psc
2) Kopiowanie projektu domu (robienie takiego samego lub podobnego)?
Pozdrawiam
#2
Przepraszam, że wprowadziłem cię w błąd, a kolega "mądry" mnie już poprawił.
Pomylily mi się pytania (przekształciłem je na inne przez to głupie odpowiedzi)
1. Nie, nie dostaniesz za to bana.
2. Od gracza nie można, chyba, że się zgodzi (plagiat), że schematów jeżeli jesteś 1 możesz.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#3
1. Dlaczego niby miał by być za to ban? Jeżeli osoba oszuka to wtedy tak ale samo takie działanie nie było nigdy zabronione.
2. Jeżeli osoba która zbudowała coś po swojemu, swój specyficzny wzór I ktoś to podrobi to jest za to ban- jest to plagiat (polecam się z tym zapoznać)


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#4
Dzięki za pomoc, dopytam się jeszcze co do drugiego punktu. Jest ban (na ile?) a co z działką? Zostaje skasowana?
#5
Nie wiem na ile i tak na 100% nie mam pewności czy on jest, może być tylko jakieś upomnienie oraz nakaz przekształcenia (zniszczenia) budowli Bądź zapłaty jakiegoś datku dla właściciela pomysłu- wykupienie pozwolenia.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#6
(09-02-2019, 21:28)Rider napisał(a): Dzięki za pomoc, dopytam się jeszcze co do drugiego punktu. Jest ban (na ile?) a co z działką? Zostaje skasowana?

Rider miałem ci przekazać informacje odnośnie plagiatu działki Dix_x3.

A więc jak coś pisz do Gracza Tesa13 w sparawie tej twojej działki, tyle papapa

Niedostępny
#7
Podajrze 3 dni i z działka chyba nic się nie dzieje.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#8
(09-03-2019, 15:44)Wróżbita napisał(a): Podajrze 3 dni i z działka chyba nic się nie dzieje.

1 dzień lub 3 jako ostrzeżenie, aż w końcu działka może zostać wyczyszczona (gdy gracz uprze się i nie usunie budowli)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości