Ub
#1
Hej z tej strony Tomek 
Dzisiaj przychodzę prośbą o unbana ponieważ przemyślałem to co zrobiłem i chciałbym bardzo przeprosić w szczególności Boczka
Może i zrobiłem głupotę ( w szczególności to że nie ja się przyznałem tylko wstawiłem screena z włączonym huzuni ), ale według mnie każdy zasługuje na drugą szansę tak jak np. shenna która dostała bana za coś gorszego czyli reklamę a dostała szybko UB.
Moje bany ( około 3 ) były w długich odstępach i za inne rzeczy np. raz dostałem bana za to że niby mam mk a to było konto mojego brata ( poza tym zgłaszałem to ). Mój brat też mi mówi że to był najlepszy serwer na jakim grał a przez to że dostałem ja bana ( na IP ) mu też to odebrało frajde z gry bo nie ma gdzie grać. 
Bardzo proszę administracje o unbana ( z prośbą Tomek2209 )   Cry
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#2
(09-01-2019, 19:21)Tomek2209 napisał(a): Może i zrobiłem głupotę ( w szczególności to że nie ja się przyznałem tylko wstawiłem screena z włączonym huzuni ), ale według mnie każdy zasługuje na drugą szansę tak jak np. shenna która dostała bana za coś gorszego czyli reklamę a dostała szybko UB.

wyjasnie. celowe reklamowanie serwerow bardziej znanych niz nasz tylko po to, aby dostac bana nie jest wiekszym przewinieniem niz cheaty.
a co do Twojego unbana to ode mnie go nie dostaniesz.
#3
Nie chcę nic mówić, ale moim zdaniem po 3 dniach nie liczyłbym na odbanowanie... Szczególnie, że inni czekają już dłuższy czas na odbanowanie, a wciąż go nie dostają...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości