Anty cheat - CICHUSEK odpowiedz na niego
#1
1.Drogi cichusku powiedz mi czemu anty cheat wywala za normalne bicie a za aure nie.

2.Gdzie jest administracja bo jak narazie widzie to ich nie ma

3 Czy wreście zrobisz coś z trybem pistoloty?

4 Zmienisz ten głupi anty cheat ?

5 Czy wreście mógłbyś powiekszyć drogą adminsitracje bo ja tyle widze haxów ale oczywiście nigdy ich nie ma

Rozumiem ze ma normalne życie ale weście no...

Ja co mało wchodze na serwer to hackerzy zawsze są

I gdy nawet admin jest na serwie to ma afk i ma co zrobić z takim typem

Dziś na pisto straciłem bardzo dobre itemy przez hackera ale oczywiście nie wywali go za aure czemu??

Bo serwer niby ma db anty cheat ale on nie jest dobry

Cichusku więc zrób coś z tym bo to zaczyna być IRYTUJĄCE

A więc proponuje przynajmiej dodać 2 Pomocników, nie na adminów 

zrobić rekrutacje na budowalnego z ragna [BUD] 

Który by zrobił nowego spawna  oraz nową mape na pisto, jump pvp, pojedynek 1 na 1

I do sky block water block oraz cls zróbcie to samo jak na prisonie czyli na innym swiecie zajefajne pvp a nie jak wszedzie... na spawnie

Oczywiście może być ale to mini a na /warp pvp duże z anty log dobry anty cheat!!!!!

Na tyle dziękuje za uwage.

Niedostępny
#2
1. za aure tez wywala i to czesciej niz ci sie wydaje.
2. administrator jest czlowiekiem, ktory ma zycie prywatne i swoje sprawy.
3. admin zrob cos bo nuda
4. ale ty wiesz, ze zaden antycheat nie jest idealny, a gdyby banowal wszystkich cheaterow to wielu niewinnych graczy by ucierpialo?
5. nigdy ich nie ma, nic nie robia lenie smierdzace, a lista banow zapelnia sie sama.
jestes bardzo dziwnym czlowiekiem, w dodatku egoista. wchodzisz na serwer i widzisz mase cheaterow i ZAMIAST ICH NAGRAC, PISZESZ, ZE ADMINISTRACJA NIC NIE ROBI, sam nie bedac lepszym. jesli chcesz aby cos sie zmienilo w tym temacie, to zmien myslenie.
6. tak, dodajmy osmiu nowych pomocnikow, ciekawe kto to ma byc. nie ma idealnej osoby. uwierz.
7. nie bedzie budowniczego, juz widze jak cichy daje komus gma. budowniczym moze byc kazdy, wystarczy zbudowac spawn i wstawic go na forum do wgrania.
8. nowy spawn nie sprawi, ze ludzie beda tam grali, tzn. moze ktos tam wejdzie.. na 5 minut zeby zobaczyc co sie zmienilo.
#3
(08-29-2019, 20:19)Impression napisał(a): 1. za aure tez wywala i to czesciej niz ci sie wydaje.
2.  administrator jest czlowiekiem, ktory ma zycie prywatne i swoje sprawy.
3. admin zrob cos bo nuda
4. ale ty wiesz, ze zaden antycheat nie jest idealny, a gdyby banowal wszystkich cheaterow to wielu niewinnych graczy by ucierpialo?
5. nigdy ich nie ma, nic nie robia lenie smierdzace, a lista banow zapelnia sie sama.
jestes bardzo dziwnym czlowiekiem, w dodatku egoista. wchodzisz na serwer i widzisz mase cheaterow i ZAMIAST ICH NAGRAC, PISZESZ, ZE ADMINISTRACJA NIC NIE ROBI, sam nie bedac lepszym. jesli chcesz aby cos sie zmienilo w tym temacie, to zmien myslenie.
6. tak, dodajmy osmiu nowych pomocnikow, ciekawe kto to ma byc. nie ma idealnej osoby. uwierz.
7.  nie bedzie budowniczego, juz widze jak cichy daje komus gma. budowniczym moze byc kazdy, wystarczy zbudowac spawn i wstawic go na forum do wgrania.
8. nowy spawn nie sprawi, ze ludzie beda tam grali, tzn. moze ktos tam wejdzie.. na 5 minut zeby zobaczyc co sie zmienilo.

1. Nie wywala nawet za banny hopa i speed hacka więc.. serio?

2. Ja rozumiem ale co ja nie wejde na serwer to jest albo macro lub aura

4. ,, wielu niewinnych graczy by ucierpialo? '' bosh Tufake grał około miesiąc na serwie miał w luj głów svipa aure zabijał w nethrze, oszukiwał i nic

5. CZYTAJ UWAŻNIE TERAZ OK? ,, a lista banow zapenia sie sama. '' a wiesz... dziwne że osoby które haxy mają dostają tego bana dopiero po około tygodnia.

~~~do tego jest administracja aby ich banowała a ja nie będę ich nagrywał bo konfidentem nie jestem.

6. Przydało by się, nie 8 ale przynajmniej 2 są idealne osoby i wiem kto mógł by nią być

7.No to jeśli nie widzisz jak cichy daje gm 1 komuś do budowania to niech może ON to zrobi ja pomyśłem o graczach bogatych, co już prawie nic nie 

robią na serwie tylko rozmawiają na chacie z innymi graczami 

8. Nowy spawn by zrobił odświeżenie na serwie Sky-Land.Pl a nie stary spawn.


Jeszcze chciałbym wrócić do sprawy z starej PRZESTARZAŁEJ wersji 1.8 

Czemu nie będzie nowej ?? 

Każdy już prawie serwer ma od 1.12 a ten jak zwykle stare 1.8 zmienicie to wreście

Niedostępny
#4
1. Nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego, ilu cheaterów on zatrzymuje.
2. Pisałem już coś o tym
4. Każdego oszukiwał, a nikt tego nie zgłosił XD
5. To skoro nie jesteś konfidentem i nie pomagasz w zwalczaniu cheaterów to odwal się od pracy administracji, że tak niegrzecznie napiszę.
6. Nie ma idealnej osoby.
7. Ale przecież budowle są dobre a jak ktoś chce coś zbudować coś dla serwera to niech zbuduje.
8. Co masz z nowego spawna przykładowo na 1vs1, skoro tam nikt nie gra?
Na ostatnie pytanie nie potrafię odpowiedzieć, pewnie przyczyny techniczne.

Ty może zacznij pisać z jakimś szacunkiem do pomocników? Jest ich dwóch i robią tutaj za darmo, więc zamiast narzekać na nich zacznij im pomagać. No ale konfidentami nie jesteśmy więc nie będziemy zgłaszać graczy, niech sobie sami wszystko robią, ale jak zobaczymy cheatera to ponarzekamy że nie ma bana, tyko żeby do głowy nie przyszło ci go zgłaszać!
#5
2, 5. Super myślenie. Nie zgłosi kogoś, bo nie jest konfidentem. Tylko przypomnij sobie co mi pisałeś parę dni temu na PW. xD Myślenie typowej cebuli, czyli najlepiej to się wykłócać o to aby ktoś coś zrobił, jak ma to zrobić, innymi rozporządzać to zawsze pierwszy ale żeby samemu coś zrobić...

4. Podobno nie jesteś konfidentem, a tu piszesz kto coś robi.

To sobie wyobraź, że wchodzisz któregoś dnia i masz bana bo program tak zdecydował. Ogólnie to co ma oszukiwanie i zabijanie w Netherze do anticheata?

6. A to ty decydujesz o tym kto dostaje rangę?

7. No to powiedz mi czym taki bogaty jest lepszy że akurat on ma coś dostać. Tu nie ma oligarchii.

9. "Prawie każdy" serwer, a praktycznie wszystkie te bardziej popularne stoją na 1.8
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości