Oszust
#1
Twój nick: Rider572
Nick oskarżonego: kill_wiktor_xd
Opis sytuacji: Dogadałem się z kill_wiktor_xd, że kupię od niego główkę kury za 4500$, odwiedził mnie na działce, pieniążki mu przesłałem a on sobie uciekł nie dając mi tej główki. Wiem, mogłem się wymienić w wymieniarce ale chciałem "na szybko" kupić. Nie chodzi mi o te 4500$ (chyba, że będzie się dało je odzyskać to fajnie), tylko o zbanowanie tego gościa, żeby wiedział na przyszłość, że tak się nie robi. 
Dowód/Screen: W załączniku


Załączone pliki Miniatury
           
#2
(08-29-2019, 11:41)Rider napisał(a): Twój nick: Rider572
Nick oskarżonego: kill_wiktor_xd
Opis sytuacji: Dogadałem się z kill_wiktor_xd, że kupię od niego główkę kury za 4500$, odwiedził mnie na działce, pieniążki mu przesłałem a on sobie uciekł nie dając mi tej główki. Wiem, mogłem się wymienić w wymieniarce ale chciałem "na szybko" kupić. Nie chodzi mi o te 4500$ (chyba, że będzie się dało je odzyskać to fajnie), tylko o zbanowanie tego gościa, żeby wiedział na przyszłość, że tak się nie robi. 
Dowód/Screen: W załączniku

Ziomeczku, nie przysyłamy poucinanych screenów Smile
#3
(08-29-2019, 13:18)Zdrowix napisał(a):
(08-29-2019, 11:41)Rider napisał(a): Twój nick: Rider572
Nick oskarżonego: kill_wiktor_xd
Opis sytuacji: Dogadałem się z kill_wiktor_xd, że kupię od niego główkę kury za 4500$, odwiedził mnie na działce, pieniążki mu przesłałem a on sobie uciekł nie dając mi tej główki. Wiem, mogłem się wymienić w wymieniarce ale chciałem "na szybko" kupić. Nie chodzi mi o te 4500$ (chyba, że będzie się dało je odzyskać to fajnie), tylko o zbanowanie tego gościa, żeby wiedział na przyszłość, że tak się nie robi. 
Dowód/Screen: W załączniku

Ziomeczku, nie przysyłamy poucinanych screenów Smile

One nie są poucinane, drugie zdjęcie zrobione jest telefonem i to widać...wystarczy pomyśleć.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#4
zbanowany na 2 dni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości