ban
#11
(08-29-2019, 16:25)Boczek napisał(a): nie wiem po co to wszystko czytalem, bo nie obchodzi mnie ani jedno slowo, ktore napisales i byc moze jeszcze napiszesz. wedlug mnie nie powinienes grac od listopada 2018 kiedy zbanowalem Cie permanentnie za xraya.

Wowoowowowow, ale z cb ignorant. NiEzŁy KoZaK z Cb MoRdO
#12
(08-29-2019, 18:06)Zdrowix napisał(a):
(08-29-2019, 16:25)Boczek napisał(a): nie wiem po co to wszystko czytalem, bo nie obchodzi mnie ani jedno slowo, ktore napisales i byc moze jeszcze napiszesz. wedlug mnie nie powinienes grac od listopada 2018 kiedy zbanowalem Cie permanentnie za xraya.

Wowoowowowow, ale z cb ignorant. NiEzŁy KoZaK z Cb MoRdO
To raczej ty zdrowuś jesteś ignorantem skoro myślisz że po tylu akcjach dostaniesz ub ;c....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#13
(08-29-2019, 13:51)MordekStevv napisał(a): Nie widzę sensu twojego porównywania samochodów do tej sytuacji XD

Duzo razem z frostem wnosicie do wątku XD
#14
(08-29-2019, 18:06)Zdrowix napisał(a): NiEzŁy KoZaK z Cb MoRdO
(08-29-2019, 12:37)Impression napisał(a): Bana dostałeś któryś raz z kolei, ban został przedłużony bo zrobiłeś kolejne konto na którym pisałeś, że na mnie plujesz i teraz po prostu mam cię odbanowac?

zdecydowanie wiecej na twoja korzysc nizeli jak ty plujesz na moda i pomocnika xd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#15
Kurcze, dajcie mi ostatnią szansę. Rozdam 50k losowym osobom na serwerze w ramach przeprosin. Nie grałem na aktywnym Huzuni, nawet nie ma na to dowodów, jestem pewien że Boczek mnie obserwował, ale nic nie zauważył. Usunąłem Huzuni, mam teraz czystego Minecrafta Big Grin Nikomu nie przeszkadzam w grze, jestem uprzejmy, daję innym zarobić.
#16
Mm... Nie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
I przestan mi robić mi na forum, grr


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości