ban
#1
Zdrowix
Jakies potwierdzenie ze gram uzywajac cheatow?
Jak ktos ma GT-Rke w garazu to oznacza ze przekracza predkosc dozwolona?
Dlaczego nie dostalem bana za granie na cheatach wczesniej?
2. Widzieliscie zeby byly wlaczone? Nie byly, bo nie bylo wlaczonego przycisku.
#2
Wystarczy że posiadasz cheaty, nie musisz ich używać, po prostu je masz i już koniec.

Do zamknięcia.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#3
(08-28-2019, 22:19)klak07 napisał(a): Wystarczy że posiadasz cheaty, nie musisz ich używać, po prostu je masz i już koniec.

Do zamknięcia.

Nie do końca ziomeczku.

Ja z tych przyjemności ani razu nie korzystałem odkąd dostałem UB! Brzmi średnio, ale tak właśnie jest. Jestem pewien że Boczek/Impression mnie kilka razy obserwował na surowcowej, etc. Nie grałem na cheatach, nie gram i nie będę grał, bo uważam tak jak 80% serwera, że granie na tym jest mega średnie. 20% ma pewnie Huzuni, i często to widać na PVP.

Teraz koleją rzeczy dobre jest pytanie - Więc po co to w ogóle masz?
Odpowiedź: Gram sobie też bardzo często solo na hardcorze i używam funkcji takich jak Speedmine, Dolphin i Snake.
Ten pierwszy, żeby szybciej kopać. Na serwerze nie przejdzie, bo są lagi.
Ten drugi żeby unosić się na wodzie. - symulacja trzymania spacji.
Ten trzeci to symulacja shifta, żeby przy budowie po prostu nie spaść.
Te 2 ostatnie się bardzo przydają na grze solo. Pierwszy też.
Ot co.

Mam nadzieję, że spojrzycie na to normalnym okiem.
Jeszcze raz wam to porównam:
Jak masz w garażu Benza E63 S 570KM, to jest to równoznaczne z przekraczaniem prędkości? Nie.
No to po co taki samochód? Po to, żeby się nim bawić na torze.
tor = mój własny tryb solo hardcore
Ulica = serwer
#4
Impres nie mógł cie obserwować.

I to że używasz speedmine to sam się przyznales do cheatow, nikt ci nie uwierzy że tylko na singlu cheatujesz, jak tak jest to może zmieniaj wersję/launcher żeby nie było huzuni?

Posiadasz cheaty- cheatujesz

Tłumaczenie się "graniem na singlu" jest bez sensu bo miałeś odpalone cheaty na serwerze.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#5
(08-29-2019, 12:07)klak07 napisał(a): Impres nie mógł cie obserwować.

I to że używasz speedmine to sam się przyznales do cheatow, nikt ci nie uwierzy że tylko na singlu cheatujesz, jak tak jest to może zmieniaj wersję/launcher żeby nie było huzuni?

Posiadasz cheaty- cheatujesz

Tłumaczenie się "graniem na singlu" jest bez sensu bo miałeś odpalone cheaty na serwerze.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Mógł :Big Grin Przedostatniego bana tak zdobyłem.

Przyznałem się, że mam, fakt. Wyżej pisałem, że jest to trudne do uwierzenia, ale tak jest. Już usunąłem Huzuni (wczoraj).

Posiadasz GT-Ske - przekraczasz prędkość w mieście. Ziomeczku, proszę Cię.

A tłumaczenie jeżdżenia na tor też jest zjebane, bo przecież można mieć Toyotke do jeżdżenia po mieście i GTSke na tor.

[Obrazek: ryGPyr4.jpg]
#6
Impres nie ma żadnej rangi na serwerze to jak mógł cie obserwować?

I po co dajesz tutaj jakieś samochody?
To że go posiadasz nie oznacza przekroczenia ale ty zostałeś złapany na huzuni czyli tak jakby fotoradar (screen Zabijaki) Cię złapał na złamaniu prawa w postaci przekroczenia prędkości.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
(08-29-2019, 12:46)klak07 napisał(a): Impres nie ma żadnej rangi na serwerze to jak mógł cie obserwować?

I po co dajesz tutaj jakieś samochody?
To że go posiadasz nie oznacza przekroczenia ale ty zostałeś złapany na huzuni czyli tak jakby fotoradar (screen Zabijaki) Cię złapał na złamaniu prawa w postaci przekroczenia prędkości.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Nie pamiętam, dostałem tak bana. Nawet w repce na starym koncie mam notkę.

Nie, to tak jakby ktoś zobaczył GTSkę na światłach.

Fakt, faktem niby dobrze że mnie zbanowaliscie, ale z drugiej strony medalu źle. Nie macie dowodów na to, że oszukiwałem i nie będziecie mieli, bo nie oszukiwałem. Mogę w ramach tego kupić jakiegoś VIPa losowej osobie albo rozdać losowym osobom na serwerze po 10k$. Zauważ, że nikomu nie przeszkodziłem od ostatniego ub.
#8
Nie widzę sensu twojego porównywania samochodów do tej sytuacji XD
#9
mordo masz cheaty i tyle, co ty samochod porownujesz do oszukiwania w grze xd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
nie wiem po co to wszystko czytalem, bo nie obchodzi mnie ani jedno slowo, ktore napisales i byc moze jeszcze napiszesz. wedlug mnie nie powinienes grac od listopada 2018 kiedy zbanowalem Cie permanentnie za xraya.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości