serwer - sytuacja
#1
cześć jestem andresalamandre i grałem na tym serwerze od 4 lat. Tylko, że rok temu przestałem grać na tym serwerze, ale powróciłem nick : Mik3Wazowsk7. Dochodząc do sedna sprawy jak już mówiłem rok temu kiedy jeszcze grałem serwer był bardzo żywy, aktywny grało na nim codziennie po 300 osób jak nie więcej, niestety obserwowałem naszą sytuację i wygląda tak, że teraz na serwerze maksymalnie w ciągu dnia wbije 100 osób Sad. Więc mam propozycję czemu by nie dodać jakiegoś fajnego trybu w którego grają ludzie np.: bed wars czy murder mystery. Wiem że to dużo pracy, ale pewnie damy sobie radę. Trzeba coś zrobić, coś żeby na serwerze znowu grało bardzo dużo osób i żeby każdy chętnie na nim grał.
#2
Z doświadczenia wiemy, że nowe tryby jakoś nie przyciągają graczy. Gra jest coraz mniej popularna i to wszystko :p
#3
(08-21-2019, 20:21)Impression napisał(a): Z doświadczenia wiemy, że nowe tryby jakoś nie przyciągają graczy. Gra jest coraz mniej popularna i to wszystko :p
znaczy można zrobić inaczej na przykład zrobić zamianę trybów tych najmniej popularnych za te nowe
#4
(08-21-2019, 20:21)Impression napisał(a): Z doświadczenia wiemy, że nowe tryby jakoś nie przyciągają graczy. Gra jest coraz mniej popularna i to wszystko :p

NOWE TRYBY
Nie zrobi to różnicy czy zamienisz czy dodasz osobno.
#5
Będzie więcej roboty a graczy tyle samo


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości