Propozycja!
#1
Witam, proponuję dodanie w tym miejscu


[Obrazek: 8BYkWL1.jpg]

 topke osób które najwięcej udzielają się na forum (Topka napisanych postów np. Top 5)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy, dziękuję.
  Odpowiedz
#2
Jestem średnio nastawiony na tę propozycję, zaraz każdy zacznie spamować żeby mieć jak najwiecej postów. Można zrobić ranking reputacji
  Odpowiedz
#3
Jestem na nie. Po co?
Będą tam górować pomocnicy i cichy. Codziennie odpowiadają na większość postów.
  Odpowiedz
#4
(08-17-2019, 20:14)Impression napisał(a): Jestem średnio nastawiony na tę propozycję, zaraz każdy zacznie spamować żeby mieć jak najwiecej postów. Można zrobić ranking reputacji

Ranking reputacji, całkiem ciekawie by to wyszło na tak.
  Odpowiedz
#5
(08-17-2019, 20:14)Impression napisał(a): Jestem średnio nastawiony na tę propozycję, zaraz każdy zacznie spamować żeby mieć jak najwiecej postów. Można zrobić ranking reputacji

Na to jestem za
  Odpowiedz
#6
(08-17-2019, 20:14)Impression napisał(a): Jestem średnio nastawiony na tę propozycję, zaraz każdy zacznie spamować żeby mieć jak najwiecej postów. Można zrobić ranking reputacji

Jestem za, bo z postami to już napisali poprzednicy.
  Odpowiedz
#7
Można by w tym miejscu zrobić top użytkownika miesiąca. Osoba, która napisała najwięcej postów, wątków, dostała najwięcej repa etc.
tu chodzi o walkę - nie chodzi o lvl,
cause we're fckin' RE8ELS
  Odpowiedz
#8
A ja jestem na nie. Zbędne tak samo jak i reputacje.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#9
(08-18-2019, 09:40)de_PRESJA napisał(a): Można by w tym miejscu zrobić top użytkownika miesiąca. Osoba, która napisała najwięcej postów, wątków, dostała najwięcej repa etc.

Dobry pomysł.

Talis idąc tym tokiem myślenia nic nowego  by się nie pojawiło na serwerze np. Głowy też niby zbędna rzecz. Przez tyle czasu ich nie było i nikt nie narzekał.
  Odpowiedz
#10
(08-18-2019, 19:05)Zeus napisał(a):
(08-18-2019, 09:40)de_PRESJA napisał(a): Można by w tym miejscu zrobić top użytkownika miesiąca. Osoba, która napisała najwięcej postów, wątków, dostała najwięcej repa etc.

Dobry pomysł.

Talis idąc tym tokiem myślenia nic nowego  by się nie pojawiło na serwerze np. Głowy też niby zbędna rzecz. Przez tyle czasu ich nie było i nikt nie narzekał.

Na nie. Będzie spam na forum. 
Tutaj nie mówimy o serwerze tylko o forum. A to dwie ZUPEŁNIE inne rzeczy.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości