Skarga
#1
Witam, z tej strony lang0. Chciałbym złożyć skargę na użytkownika Impression z powodu bycia fałszywym człowiekiem oraz współpracy z osobami zapewne zaprzyjaźnionymi z nim przeciwko innym osobom. 

Gdy chciałem podbić reputację oraz zwiększyć ilość postów na forum odpowiadając/komentując OTWARTE POSTY zostałem obrażony przez tego użytkownika "ogar" i zablokował mi komentowanie postów na miesiąc, do tego moje posty skierowane do Ciebie Cichusku zamyka byś przypadkiem ich nie zobaczył (pewnie jego kumpel hooligan go o to prosił).
Mam nadzieję, że zostanie ta mało kompetentna osoba usunięta z roli moderatora na tym forum gdyż jest nie uczciwa. 
Pozdrawiam 
P. S. Teraz pewnie usunie albo zamknie wątek żeby Cichusek nie zobaczył hahaha
#2
Wszystko spoko, ale kim jest hooligan bo nick pierwszy raz widze? Posty zostały ukryte wiec niech sobie je cichusek przejrzy
#3
Udawać każdy może.
#4
Nabijanie postow to nie jest drogi kolego reputacja. Impress nie jest fałszywy, po prostu tak namieszałeś, że dał ci kare i tyle. A Cichusek może zobaczyć w "dzienniku moderacyjnym" <czy jak to tam> co zostało usunięte/edytowane/zamknięte/otwarte.
#5
Yyy co? Po prostu zamknął wątek aby nie było spamu, nawet ciebie nie zna.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Zaczyna się gównoburza kumpli
#7
Zbanowany


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości