Niesłuszny ban
W sumie to sprawa do Cichuska, ale odpiszę żebyś już nie spamił.

(08-16-2019, 18:11)Lang0 napisał(a): dostałem od jakiegoś gracza pieniądze należące do innego gracza, MordekStevPL dostał również karę za to że przelałem mu drobną sumę pieniędzy na konto (z tego co wynika z twojej wypowiedzi Cichusku Smile ).

Zobaczyłem ten screen, w wątku o oddanie pieniędzy. Sam w sobie dowodem nie jest, ale Cichy ma wgląd w takie rzeczy.

(08-16-2019, 18:11)Lang0 napisał(a): Napisałeś również, że jest w to zamieszany ponieważ pisał po moim zdziwieniu "Nic nie pisz", nie przyjmujesz opcji, że po moim zdziwieniu gdy dostałem taką sumę bym nie chciał się dowiedzieć czemu to dostałem?

Podejrzewam że Cichy dawał tobie świadomość z kim rozmawiasz.

(08-16-2019, 18:11)Lang0 napisał(a): Mordek napisał mi to ponieważ był wyciszony w tamtym momencie na discordzie

Discord zapisuje takie rzeczy, czemu tego nie pokażesz? Z resztą w jaki sposób był wyciszony?

Co do tego pisania o mulciaku, wcale nie musiał to być mulciak, w sensie ktoś mógł to wykonać z innego komputera. Liczy się bardziej współudział.
Börk Börk
  Odpowiedz
Discord zapisuje takie rzeczy? Jakie? Rozmowę z tamtym typem? Usunąłem ją..
A jeśli chodzi o multi to było to multi jakiegoś typa który też dostał bana więc można sprawdzić czy kiedykolwiek któryś z nas np pisał z tą osobą na jednym albo drugim jego koncie.
"Zobaczyłem ten screen, w wątku o oddanie pieniędzy. Sam w sobie dowodem nie jest, ale Cichy ma wgląd w takie rzeczy." nie wiem po co ta odpowiedź, powiedzmy że nie rozumiem bo według mnie to nie zmienia żadnego faktu ale możesz mi wytłumaczyć na chłopski język :p
  Odpowiedz
Jeśli cytuję fragment o przelewaniu pieniędzy, no to o czym może być moja wypowiedź.
Pisać z sobą można wszędzie, nie tylko w MC oraz bardzo ciekawe jest to że tych wiadomości na Discordzie nie ma.
Börk Börk
  Odpowiedz
Nie można usunąć konwersacji na discordzie jak coś
  Odpowiedz
Aaa, to proszę mi wybaczyć, że z telefonu lecz jestem aktualnie podczas podróży Smile

(09-13-2019, 15:09)MordekStevv napisał(a): Aaa, to proszę mi wybaczyć, że z telefonu lecz jestem aktualnie podczas podróży Smile

Jeszcze ten

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Odświeżam, Cichusku czekam już ponad miesiąc Smile
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości