Proszę o UnBan dla kolegi nick NuBiz. Niesłuszny ban. Podejście numer 2.
#1
Witam. Cytując poprzedni post "Witam! Chciałbym poprosić o odbanowanie kolegi, z którym spędzam sobie czas na serwerze. Bana dostał za rzekomego Xraya, on osobiście go nie posiada bo jak gramy to na surowcowej lecimy w jednej linii i do przodu więc co to za xray, czasem jest 5 diaxow na 30 minut a czasem setka. Jesteśmy dorosłymi osobami i nie cieszy nas granie na wspomagaczach. Pozdrawiam!"

Otóż nie rozumiem o co chodzi w tej sytuacji, Kopaliśmy na wysokości 11 klocków w 4 osoby idąc 2 klocki odstępu od siebie, NuBiz miał kilof na szczęście 3 który dropił więcej więc to on każdemu niszczył bloki i zostawiał diamenty na ziemi. Mógłbym zobaczyć te logi od waszego detektora xraya? Bo nie wydaje mi się żeby ten ban był słuszny, skoro tak jak wspomniałem każdy z naszej 4 kopał przed siebie Wink. I proszę o konwersację a nie odpisywanie i zamykanie posta.

PS. wracając do tej wypowiedzi. "To już drugi przypadek takiego grupowego kopania z x-rayem. Moim zdaniem najlepiej banować wszystkich w tej sytuacji, tak jak jest w przypadku współudziału w oszustwach." Nikt z nas nie ma żadnego xraya, może czas na jakiś upgrade pluginu bo średnio wam się sprawdza jak banujecie ludzi którzy sobie kopią grupowo Wink.
#2
Zbanował go pomocnik. Czyli musiał go obserwować.

"Po tym co wyświetlał mi plugin na x-raya oraz po śladach jednego z was  , z całą pewnością można mówić o x-rayu." - Toiru
Wasza paczka ma poprostu nauczkę. Ban dla NuBiza kończy się za dziewięć dni. Nie jest to długi ban.

Ostateczna decyzja należy do pomocników i administracji.
#3
No ale chwila, chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie dostał tego bana, bo z mojej perspektywy to było takie coś "Nubiz chodź tu mam diaxy to mi kopniesz" *wykopał* 10 sekund później "Nubiz znowu mam diaxy wracaj sie" *wykopał*, po czym poszedł zrobił sobie craft table i w tym czasie dostał bana :/ Ja nie wiem co to za xray, który składa się z pomocy kolegów. Rozumiem jakbyśmy lecieli do przodu jak matoły tylko w miejsca gdzie są diaxy, ale my przejechaliśmy ponad 1500 pod ziemią idąc ciągle prosto na jednym parametrze Z. Nie wiem co ja mam jeszcze wam udowadniać że nikt z nas xraya nie ma.
#4
Spokojnie.
To ci wytłumaczę o co mi chodzi i jak ją to widzę.
NuBiz może i nie miał xraya. Natomiast kopał diaxy jednego z was który miał.

"NuBiz miał kilof na szczęście 3 który dropił więcej diamentów" - Ty.
Z tego co pamiętam pluginy do xrayi pokazują kiedy i jak dużą RUDĘ znalazł gracz. A nie ile diax łącznie wykopał.

"PS (...)' - Ty
Powtórzę to jeszcze raz. Pomocnik musiał was sprawdzić przed zbanowaniem. Wpisać komendę /TP. Innymi słowy obserwował was.
#5
No i co, że nas obserwował, ja dam sobie rękę uciąć że nikt nie miał xraya. Ja leciałem przed siebie, obok mnie nubiz, obok niego jeszcze jeden, i dalej moja dziewczyna kopała ale ona nie ogarnia jeszcze minecrafta bo gra może tydzień.

Edit#1- Chyba, że według was xrayem jest gdy mówi się komuś gdzie jest lub są bloki diamentów a ten ktoś kopie te diamenty i je znajduje, w sumie to nie wiem dlaczego tylko on dostał bana skoro tak. Ogólnie to administracja tego serwera ile ma lat? Bo nie myślę, żeby było dużo osób dorosłych w zarządzie.

Edit#2- Poza tym jak dostanie unbana to będziemy kopali tak samo i co wtedy, kto bana dostanie? Ja zaczynam nagrywać bo nie wierzę w te bany wasze.
#6
Nikt ci nie broni. Nawet jest to wskazane jeśli uważasz, że ban jest niesłuszny. Bez dowodów nic nie zrobisz.
#7
Z tego co mi wiadomo najpierw daje sie busted a potem osoba zbanowana się broni, bez dowodów na cheaty prośba o unban powinna być bez żadnych stwierdzeń potwierdzona.
#8
Słuchajcie, decyzje administracji nie są do negocjowania. Sama tak jak i wy, nie zgadzam się z niektórymi banami, ale ja mogę tylko na próżno wypluwać flaki i pisać jak ja to widzę i ,że ten ban jest niesprawiedliwy. Nasza administracja stety czy niestety jest nieugięta i z nimi nie da się dyskutować na tematy banów. Jeśli, faktycznie jest tak jak piszesz to tylko mogę współczuć.

#9
(08-15-2019, 13:49)Fanta42O napisał(a): Ogólnie to administracja tego serwera ile ma lat? Bo nie myślę, żeby było dużo osób dorosłych w zarządzie.
5 i pół. za takie coś zamykam temat bez możliwości ponownego rozpatrzenia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości