Do Cichuska
#1
Witam,
Proszę nie zamykać wątku aż Cichy nie da odpowiedzi.
Ja w tej sprawie: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=40940
Pisałem jeszcze Ci na pw Cichusku kilka dni temu i nie odpowiedziałeś, więc zrobiłem wątek.
Pozdrawiam.
#2
Pernamentnego bana dostałeś trochę ponad miesiąc temu, to nie wystarczy. Moim zdaniem nie masz co liczyć na ub i ten wątek tuż po odpowiedzi impression został zamknięty.


//wątek został zamknięty po mojej odpowiedzi, bo ja go zamknąłem :kappalul: ~Impression
-rozumiem, nie wiedziałem, że masz do tego uprawnienia.
#3
(08-16-2019, 20:59)Zeus napisał(a): Pernamentnego bana dostałeś trochę ponad miesiąc temu, to nie wystarczy. Moim zdaniem nie masz co liczyć na ub i ten wątek tuż po odpowiedzi impression został zamknięty.


//wątek został zamknięty po mojej odpowiedzi, bo ja go zamknąłem :kappalul: ~Impression
-rozumiem, nie wiedziałem, że masz do tego uprawnienia.

A ja i tak wolę poczekać co Cichusek powie ponieważ on tu ma najwięcej do gadania. Wiem, że ban był ponad miesiąc temu. Z jednej strony to dawno a z drugiej nie dawno, zależy jak na to patrzeć. Proszę o ub głównie dla tego, że nie chce grać na innym serwerze tylko na tym. Gdy by mi nie zależało na skylandzie to po prostu zmieniłbym serwer i nie zawracał sobie głowy prośbami o unbana, ale chce tu zostać ze względu na grono osób, które tu znam i na sentyment do tego serwera. Wiem, że bardzo źle zrobiłem włamując się na inne konto, teraz tego żałuje. Na pewno nikt na tym nie straci jak dostane unbana a wręcz przeciwnie. Pierwsze co zrobię gdy go dostanę to kupuję svipa (zawsze kupowałem, gdy 1 się kończył kupowałem drugiego), ponieważ będę chciał dołożyć "cegiełkę" do tego aby serwer się trzymał a przy okazji korzystać z możliwości vip.
#4
(08-16-2019, 22:47)xXKuba906Xx napisał(a): A ja i tak wolę poczekać co Cichusek powie ponieważ on tu ma najwięcej do gadania. Wiem, że ban był ponad miesiąc temu. Z jednej strony to dawno a z drugiej nie dawno, zależy jak na to patrzeć. Proszę o ub głównie dla tego, że nie chce grać na innym serwerze tylko na tym. Gdy by mi nie zależało na skylandzie to po prostu zmieniłbym serwer i nie zawracał sobie głowy prośbami o unbana, ale chce tu zostać ze względu na grono osób, które tu znam i na sentyment do tego serwera. Wiem, że bardzo źle zrobiłem włamując się na inne konto, teraz tego żałuje. Na pewno nikt na tym nie straci jak dostane unbana a wręcz przeciwnie. Pierwsze co zrobię gdy go dostanę to kupuję svipa (zawsze kupowałem, gdy 1 się kończył kupowałem drugiego), ponieważ będę chciał dołożyć "cegiełkę" do tego aby serwer się trzymał a przy okazji korzystać z możliwości vip.

Mądre, jestem za ub dla kubusia Smile

Niedostępny
#5
Jestem za Heart
#6
Kumpel ale to, że kupisz SVIPa nie jest dla nas żadnym argumentem i w ogóle nas to nie obchodzi. Wyobraź sobie, że osoby z biedniejszą kartoteką nie dostawały ub po dłuższym okresie czasu, więc mogłoby być to dla nich niesprawiedliwe. Ale decyzję pozostawiam Cichemu, tematu nie zamykam.
#7
(08-17-2019, 13:55)Impression napisał(a): Kumpel ale to, że kupisz SVIPa nie jest dla nas żadnym argumentem i w ogóle nas to nie obchodzi. Wyobraź sobie, że osoby z biedniejszą kartoteką nie dostawały ub po dłuższym okresie czasu, więc mogłoby być to dla nich niesprawiedliwe. Ale decyzję pozostawiam Cichemu, tematu nie zamykam.

Wiem, że to nie jest argumentem, to jest tylko moim planem co zrobię po tym gdy dostanę ub. Moim argumentem jest sentyment do serwera i osób z którymi grałem oraz postanowienie, że drugi raz już tak nie zrobię.
#8
Czekajcie na odpowiedź Cichuska ale to może trochę potrwać Smile

#9
Pewnie że unban na kuby
#10
Na nieeee.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości