Nether
#1
Witam.

Coraz częściej słyszę o zastawianiu pułapek w Netherze. Polegają one na tym że niczego nie świadomi gracze z rangą teleportują się do osób znajdujących się w Netherze a ci zabijają ich.

Mam więc taką propozycję która mniejszy ten problem:
Użycie komendy /tpa do osoby znajdującej się w Netherze będzie wymagać potwierdzenia w postaci wpisania tej samej komendy drugi raz. Wyświetla się również komunikat że ta osoba znajduję się w Netherze i może nas zabić. Drugie użycie teleportuje nas do gracza.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Jestem za Smile

#3
Jestem za Big Grin
#4
dobry pomysł, ale to wymagałoby zmodyfikowanie kodu essentials, i pewnie da się to zrobić, ale nie wiem czy to nie jest zbyt czasochłonne
trudno takie coś wykryć i takiego delikwenta zbanować, więc przydałby się taki lub inny mechanizm ostrzegania ludzi przed tym, że osoba do której się teleportują jest w netherze
Niedostępny
#5
Jestem również za
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#6
Moim zdaniem dobrym pomysłem było by wyłączenie pvp w netherze i stworzenia tam tylko areny (25x25) gdzie można by było się bić, dodać do tego to, żeby wprowadzić w takiej arenie coś takiego jak w wymienarkach że przy lognieciu by zabijalo Smile


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
Ja również za Wink
#8
(08-13-2019, 15:35)klak07 napisał(a): Moim zdaniem dobrym pomysłem było by wyłączenie pvp w netherze i stworzenia tam tylko areny (25x25) gdzie można by było się bić, dodać do tego to, żeby wprowadzić w takiej arenie coś takiego jak w wymienarkach że przy lognieciu by zabijalo Smile

Pvp byłoby dobrym pomysłem ale mniejsze. A co do wyłączenia pvp w netherze jestem na NIE. Trochę adrenaliny się przyda Smile

#9
(08-13-2019, 15:35)klak07 napisał(a): Moim zdaniem dobrym pomysłem było by wyłączenie pvp w netherze i stworzenia tam tylko areny (25x25) gdzie można by było się bić, dodać do tego to, żeby wprowadzić w takiej arenie coś takiego jak w wymienarkach że przy lognieciu by zabijalo Smile

Nether ma być utrudniony tym PvP. Ma nie być w nim łatwo, więc ta opcja odpada.
Co do /tpa - równie dobrze można dodać ponownie timeing 5 sekund + komunikat, że dana osoba znajduje się w netherze po wykryciu światu, w którym gracz się znajduje (tak, da się). Opcja z drugim potwierdzeniem też byłaby gut.

Ogólnie: jestem za.
#10
Dobra propozycja również za


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości