Propozycja!
#1
Wink 
PROPOZYCJA

Proponuje dodac BRODAWKI do skupu :3

Oraz dalej jestem za dodaniem LAZURYTU do skupu :/



Propozycja z innej beczki jest to, zeby zrobic sklepiki na tabliczkach ktore gracze mogliby tworzyc! Na S1 i S2 to jest wiec dlaczego tutaj nie moze byc? Ulatwilo by to wiele i skonczylo by sie budowanie autosklepow co spowoduje w 100% bardziej plynna rozgrywke Tongue





Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
  Odpowiedz
#2
Cichy tego nie wprowadzi.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz
#3
Moim zdaniem dodanie sklepu na tabliczkach jak na SkyBlocku będzie dobrą decyzją jak najbardziej się pod tym podpisuje jestem za!
  Odpowiedz
#4
Skup brodawek na nie, ludzie by robili farmy ogromne I to sprzedawali.
  Odpowiedz
#5
mozna dodac brodawki w tej samej cenie co ziemniaki i marchewki.
co do lazurytu Cichusek juz sie wypowiedzial.
  Odpowiedz
#6
Proponuję jeszcze dodać arbuzy po 0.1 Big Grin
  Odpowiedz
#7
(08-10-2019, 16:26)Rider napisał(a): Proponuję jeszcze dodać arbuzy po 0.1 Big Grin

Arbuzy NIE zostana dodane... Im taniej beda tym wieksze beda arbuziarki (lagowanie serwera), znowu jesli beda chodzic po jakies 0.50$-1$ to bedzie to zwykle farmienie pieniedzy Tongue
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
  Odpowiedz
#8
A co ze sklepem z tabliczek które by mogli robić wszyscy albo dodać to jako specjalną rzecz dla vipow/svipow Smile


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
  Odpowiedz
#9
(08-10-2019, 17:03)klak07 napisał(a): A co ze sklepem z tabliczek które by mogli robić wszyscy albo dodać to jako specjalną rzecz dla vipow/svipow Smile

Znowu jestem na nie... Wtedy ludzie beda ciagle odwiedzac albo zrobia /sethome przy tej tabliczce zeby sprzedawac arbuzy a to jest farmienie pieniedzy..
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
  Odpowiedz
#10
Można zablokować sklep z arbuzem bądź dynią ;P

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości