Nowy admin
#11
jestem za. ktos w koncu powinien przestac pracowac, uczyc sie, spotykac ze znajomymi i zajac sie serwerem minekraft na pelen etat. (albo i na dwa etaty, bo to przeciez bardzo oplacalne i przynaszace emocjonalne korzysci zajecie)
#12
Za. Tutaj już wszystko opisalem
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=40889
#13
Dobrze by było gdyby Impression dostał możliwości w grze takie jak ma Tails i Boczek.
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#14
(08-10-2019, 00:20)Jawel napisał(a): Dobrze by było gdyby Impression dostał możliwości w grze takie jak ma Tails i Boczek.

Pisałem to tutaj - https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=40889
#15
Ja wam tylko przypomnę, że Cichusek sam wybiera osoby (jeszcze korzwi, który robił Multikonta notorycznie po permie, jeszcze ukrywał... imponujące). Pomocnik musi być osoba odpowiedzialna, bo znajdzie się taki śmieszek co zbanuje wszystkich za nic. Jak macie już kogoś proponować to osobę, która nie sprawia problemów i potrafi ogarnąć sytuację na serwerze. Nie dawno został zrobiony wątek o impressionie i zobaczymy, co z tego wyniknie.
Póki co jestem "za".
#16
Jestem za ale extra by było ,gdyby Impress był pomocnikiem Smile
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#17
Jestem za powinno byc więcej pomocnikow. Nawet jesli niektorzy moze nie sa darzeni 100% zaufaniem to warto by zaryzkowac.
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#18
Jak dla mnie administracja powinna zrobić takie "zebranie" i obgadać tą sprawę. Podczas niej wytypował by osobę do bycia pomocnikiem. A czy dwóch dodatkowych potrzeba to się zobaczy dopiero po wprowadzeniu pierwszego. 

Myślę ze jest to najlepsze rozwiązanie na obecny stan rzeczy. Expert
#19
Takim amatorom jak wy wątpię by Cichusek dał admina. On was nie zna i nie zaufa byle komu. Więc Impression jest chyba najbardziej realnym kandydatem + rozsądnym.

#20
Cichusku może ty odpiszesz? Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości