Ciekawy Pomysł Do Zlikwidowania Mechanizmów I Uratowanie Mobgrinderów
#1
Wink 
Witam dziś o porannej porze skakałem z serwa na serwer sky-land i jedna rzecz przykuła moją uwagę.

Ilość Mobgrinderów na innych światach !!! Ale co było zabawniejsze nie było tam mechanizmów no chyba że sortowniczki Big Grin ale to nie wiele więc tego nie porównuje.

I teraz zaświecił mi się taka lampka, jak na sky-bloku jest blok co teleportuje moby z chyba 4 czanków a łącznie jest tych bloków 4  na wyspie  A wyspa posiada wymiary 50x50 czyli moby spadają z 16 czanków a to na classica są 4 działki !!! I nie ma lagów !!!! (sprawdziłem to na 3-4 letnim laptopie) 

Więc teraz wychodzę z propozycją aby przywrócić spawn mobów. A mechanizmy jakie są (A raczej były) Zastąpić je takim samym blokiem jaki jest np. na sky-block. ( macie ten plugin więc dodanie go na classica nie będzie trudne)

Prosty i chyba bardzo prosty sposób aby każdy gracz wyszedł z uśmiechem + Administracja Big Grin 

Myślę że taki pomysł daje dużo do myślenia i chyba nikt nie wpadł na taki pomysł bo nie widziałem takiej propozycji.

Proszę nie zamykać od razu, chciałbym aby ten temat nabrał rąk i nóg zanim zapadnie jaka kolwiek decyzja.
Dziękuje i Podzrawiam SniperAK17
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
Podpinam sie pod wątek bo wraz ze Sniperem biegałem (mój obecny komputer ma 12 lat) i miałem stale 30 fpsow na Grinderach 4x większych niż na classicu, więc owa propozycja jest bardzo dobra Smile


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#3
dodanie tych bloczkow nie bedzie takie proste, a nawet smialo moge powiedziec, ze niewykonalne. plugin byl pisany speclanie pod skyblocki i jesli dodac by go na classica postawiony na rogu dziaki bloczek kradl by moby z dzialki obok. czyli budujesz sobie mobgrinder, a ktos kradnie Ci z niego moby. jesli chcesz mozesz skontaktowac sie ze Stirante, ktory pisal te bloczki i zapytac czy w ogole bylaby mozliwosc przerobienia lub napisania czegos podobnego na classica.
#4
Dasz namiary chętnie pogadam i jeśli będzie trzeba będę sponsorem tej jak że cudownej operacji

A to aby ktoś kradł innej osobie moby jest jak znalezienie igły w w stogu siana czyli niemożliwe!!!! Czemu już odpowiadam osoba budująca mobgrinder kieruje sie kilkoma rzeczami 1. Oświetlony teren 2. Aby mobgrinder działał 24/7 3. Zdala od konkurencji Big Grin bo zarobki są znikome. Więc teoria że ludzie zaczną kraść moby jest śmieszna xD.
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#5
juz pisalem w poprzednim temacie ze nie da sie dodac takich blokow na classica.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości