Ban za nic -_-
#11
Nie boczek, mam punkty ustawione na minimapie gdzie sa diaxy bo zawsze sobie zapisuje, wiec sie zdziwilem ze ban za x ray ;x
#12
(08-02-2019, 19:51)Jadaczka napisał(a): Nie boczek, mam punkty ustawione na minimapie gdzie sa diaxy bo zawsze sobie zapisuje, wiec sie zdziwilem ze ban za x ray ;x
zastanawia mnie tylko jak legalnymi metodami znalazles wszystkie rudy dookola. przekopales cala mape surowcowa?
#13
Gdybym przekopał całą mapę pewnie bym miał więcej ;/
Normalnymi sposobami, lecisz w dół na 8/15 poziom i kopiesz tunel a później co pare kratek na boki (lewo i prawo) i się znajdowało rudy diax, później robiłeś na tym punkcik i leciałeś dalej szukać. a po restarcie mapy juz wiedziales gdzie sa bo miales punkciki, tylko wystarczylo sie kopac w dół Smile

Więc niestety ban jest niesłuszny.
#14
wiec jak takim sposobem mozna osiagnac efekt kluczenia w rozne strony i po roznych poziomach kopiac ponad 100 rud w kilka minut. 100 rud, to serio duzo.
#15
100 rud +/- teraz kope w kilkanaście minut bo mam te punkiciki na mini mapie o których ci wspominałem wyżej.
Ale przed tymi punktami które sobie ustawiałem musiałem ich sam szukać, a to nie była kwestia paru minut czy godzin, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile spędziłem na kopaniu kamienia żeby dokopać się do jakieś rudy diax a później ustawić na niej punkt i znów kopać aż znajdę kolejną.
#16
i mowisz, ze masz nick, ktory widze pierwszy raz na oczy, a staram sie byc kilka godzin dziennie o roznych porach, czesto tez w nocy i rano?
#17
Najwidoczniej mój nick musiałeś przeoczyć, nie będę się z tobą kłócił bo i tak masz większe prawa niż ja, chciałem się tylko zapytać czy dostane to ub czy dalej będziesz szedł w zaparte, że mam (x-ray)?
#18
nie no spoko, wierze Ci. odbanuje Cie, a Ty mi wyslesz za chwile filmik lub screeny jak kopiesz swoim sposobem lub chociaz pokazujesz ta swoja mapke. oki?
nie musisz robic zadnego montazu, wyslesz mi na pw, ja nikomu nie wygadam tych dziesiatek kordow.
#19
screen z minimapka ci odpowiada?

i screen jakim sposobem kope
#20
(08-02-2019, 20:32)Jadaczka napisał(a): screen z minimapka ci odpowiada?
no pewnie, tylko chcialbym zobaczyc kordy, na ktorych rzeczywiscie znajduja sie lub znajdowaly diamenty. nie chce minimapki z dorysowanymi w paincie kropkami i Twojego "tam sa diaxy" ani innych losowo poustawianych waypointow. masz udowodnic swoja racje, bo jak sam zauwazyles, ja mam wieksze prawa i swojej nie musze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości