Ban za nic -_-
#1
Sad 
Witam, dostałem bana na classicu, powód rzekomy "x-ray" siedziałem u siebie na działce enchantując księgi, po chwili automatycznie wywaliło mnie do wyboru serwera i wyskoczył komunikat "zostałeś zbanowany powód x-ray" Ktoś mi wytłumaczy na jakiej podstawie dostałem bana za coś czego nie posiadam? Gram na blazingpacku i nie rajcuje mnie granie na jakiś dodatkach do gry które ułatwiają rozgrywkę. Więc proszę administrację o wytłumaczenie mi całego zajścia które miało miejsce 30 minut temu. Może to wy popełniliście błąd i zbanowaliście nie to ip co trzeba, jesteśmy tylko ludźmi także mogła się zdarzyć pomyłka. To na tyle, proszę o szybką odpowiedz, bayoo ;x
#2
coś musiałaś zrobić ze dostałaś tego bana. A może to tylko pomyłka ale wątpie w to że się pomylili.
#3
Nic takiego nie zrobiłem, wiesz siedziałem na działce a nagle wleciał ban za x-ray, także chyba serio musiała zajść pomyłka bo innego wytłumaczenia nie ma ;x
#4
Pamiętaj administracja ma zawsze rację.
#5
(08-02-2019, 16:18)Jadaczka napisał(a): Witam, dostałem bana na classicu, powód rzekomy "x-ray" siedziałem u siebie na działce enchantując księgi, po chwili automatycznie wywaliło mnie do wyboru serwera i wyskoczył komunikat "zostałeś zbanowany powód x-ray" Ktoś mi wytłumaczy na jakiej podstawie dostałem bana za coś czego nie posiadam? Gram na blazingpacku i nie rajcuje mnie granie na jakiś dodatkach do gry które ułatwiają rozgrywkę. Więc proszę administrację o wytłumaczenie mi całego zajścia które miało miejsce 30 minut temu. Może to wy popełniliście błąd i zbanowaliście nie to ip co trzeba, jesteśmy tylko ludźmi także mogła się zdarzyć pomyłka. To na tyle, proszę o szybką odpowiedz, bayoo ;x

Ja wam powiem tyle dla mnie bp to powinno być zabronione 

Ponieważ mam bardzo dużo osób którzy używają haxów a mi pierdzielą, że są na bp 

Ja osobiście nigdy nie grałem na bp ale ta wersja mnie wkurza dla mnie powinno być to zabronione :/

Niedostępny
#6
Na bp gram od zawsze także no ;v

Zobaczymy jak wbije Boczek, może serio zaszła pomyłka, ale z drugiej strony bez powodu nie banują, tylko, że ja nie miałem żadnych wspomagaczy do gry, także bana nie powinno być ;/
#7
(08-02-2019, 16:55)PanGawrosz napisał(a):
(08-02-2019, 16:18)Jadaczka napisał(a): Witam, dostałem bana na classicu, powód rzekomy "x-ray" siedziałem u siebie na działce enchantując księgi, po chwili automatycznie wywaliło mnie do wyboru serwera i wyskoczył komunikat "zostałeś zbanowany powód x-ray" Ktoś mi wytłumaczy na jakiej podstawie dostałem bana za coś czego nie posiadam? Gram na blazingpacku i nie rajcuje mnie granie na jakiś dodatkach do gry które ułatwiają rozgrywkę. Więc proszę administrację o wytłumaczenie mi całego zajścia które miało miejsce 30 minut temu. Może to wy popełniliście błąd i zbanowaliście nie to ip co trzeba, jesteśmy tylko ludźmi także mogła się zdarzyć pomyłka. To na tyle, proszę o szybką odpowiedz, bayoo ;x

Ja wam powiem tyle dla mnie bp to powinno być zabronione 

Ponieważ mam bardzo dużo osób którzy używają haxów a mi pierdzielą, że są na bp 

Ja osobiście nigdy nie grałem na bp ale ta wersja mnie wkurza dla mnie powinno być to zabronione :/

Co ty gadasz wgl gościu, ludzie będa gadać, ale żeby od razu blokować wersję? Używam jej od 2 lat i nie zamierzam zmieniać
#8
obserowalem Cie na mk i zbanowalem ze swojego konta po kilku minutach, wybacz za utrudnienia :/
#9
czyli moge juz normalnie wbic ?
#10
chodzilo mi o to, ze kopales na xrayu chwile wczesniej niz dostales bana. nie mialem jak Cie zbanowac od razu. przepraszam wiec za te kilka minut kopania przez ktore mogles pomyslec, ze nikt Cie nie widzial, a dostajac bana pozniej mogles oszukac sam siebie, ze przeciez w momencie otrzymania bana nie kopales na xrayu, wiec ban jest niesluszny. co do slusznosci bana ja nie mam watpliwosci, wiec na zniesienie blokady nie masz co liczyc. tyle z mojej strony.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości