Sethome
#1
Siemanko, 
W imieniu wielu graczy i swoim piszę propozycję odnośnie przywrócenia sethome na surowcach. Niech nawet vipy stracą i niech będzie tylko i wyłącznie 1 sethome do wykorzystania na surowce i działki, żeby też nie mieli za łatwo ustawiając sethome na np lodzie, jungli i glinie lecz tylko na jednym biomie. 
Cichy jakoś ci przez tyle lat nie przeszkadzały sethomy na surowcach tylko dopiero teraz zaczęły (Przeszkadzały ci w netherze, jakoś w 2013/14 ale to było oczywiste czemu xD) Od siebie mogę zaproponować aby został przywrócony sethome na surowcach dla każdego lub np jeden sethome dla vipów. 
Jeśli inni są za to się podpisujcie pod tematem. 
Pozdrawiam  Smile
#2
no ogolem sethome byly skasowane dlatego, ze latwo bylo zdobywac przedmioty z dungeonow, piramid etc., ale teraz nie mozna otwierac tam skrzynek, wiec mysle ze przywrocenie ich nie jest takim zlym pomyslem, tym bardziej z jakimis ograniczeniami
Niedostępny
#3
Jestem za
#4
również za
#5
jestem za
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#6
To jest dobry pomysł jestem za dodaniem 1 sethome żeby było go można ustawić na surowcowej
#7
(08-01-2019, 20:45)FLP napisał(a): no ogolem sethome byly skasowane dlatego, ze latwo bylo zdobywac przedmioty z dungeonow, piramid etc., ale teraz nie mozna otwierac tam skrzynek, wiec mysle ze przywrocenie ich nie jest takim zlym pomyslem, tym bardziej z jakimis ograniczeniami

Da się otwierać jeśli ktoś zna sposoby.
#8
z tego co wiem nie da sie ograniczyc ilosci sethome'ow na dany swiat.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości