siema
#1
zróbcie coś z tym serwerem, bo cały czas prócz wakacji nikogo tam nie ma (chyba coś to znaczyXD), a jak już ktoś jest, to nie da się grać: wystarczy że kilka graczy się na ciebie rzuci ze zwykłymi pistoletami, to zacznie cię odpychać tak, że niczego nie możesz zrobić, nie mówiąc niczego o obrażeniach. pistolety za bardzo odpychają, są zbyt op jak na broń którą ma każdy gracz w standardzie. gdyby był taki jak teraz jako jakieś ulepszenie pistoletu za kasę to byłoby spoko, ale takie coś w standardzie?XD
niby gra ma być wyrównana i dzięki temu nie jest tak łatwo snajperką, shotgunem czy karabinem zdjąć całą gromadę graczy, ale po pięciu minutach taka gra jest denerwująca - kupujesz sobie po raz kolejny broń, idziesz pozabijać paru noobów, a tu bang jak się na ciebie rzucą to odpycha cię we wszystkie strony, zadaje wielkie obrażenia (bazowe plus od upadku, bo przecież też cię unosi do niebaXD), a ty tracisz praktycznie od razu broń i się frustrujesz.

ZNERFIĆ PISTOLECIK!!!

przynajmniej odrzut jaki sprawia, obrażenia mogłyby zostać dla zachowania jakiegoś balansu, ale obecnie odrzut jest aż komiczny, tym bardziej gdy się go porówna z broniami za kasę (shotgun czy microsmg)

wybaczcie za chaotycznosc tego postu, licze na to ze zrozumiecie o co mi chodzi
?
Niedostępny
#2
Odświeżam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości