obraza
#1
Twój nick: MrPtysio
Nick oskarżonego: nanky
Opis sytuacji: obraza jak widac na ss 
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Pozwolę sobie odpowiedzieć na tą skargę, ponieważ jest ona na mnie. A więc... proszę abyś podał mi dokładną linijkę gdzie znajduje się zdanie w którym to cię obraziłem. Jeżeli takowe się znajdzie zwracam honor i przyjmuje wszystko na klatę, bo z tego co ja widzę to na tym screenie nie ma nic gdzie znajduje się jakiekolwiek zdanie, w którym to cię "obrażam". Ode mnie tyle, czekam na wypowiedź kogoś z administracji na ten temat.
Diamond Kontakt Discord: PenkY#8145 Diamond
#3
(07-29-2019, 14:25)nanky napisał(a): Pozwolę sobie odpowiedzieć na tą skargę, ponieważ jest ona na mnie.  A więc... proszę abyś podał mi dokładną linijkę gdzie znajduje się zdanie w którym to cię obraziłem. Jeżeli takowe się znajdzie zwracam honor i przyjmuje wszystko na klatę, bo z tego co ja widzę to na tym screenie nie ma nic gdzie znajduje się jakiekolwiek zdanie, w którym to cię "obrażam". Ode mnie tyle, czekam na wypowiedź kogoś z administracji na ten temat.

Mysle ze chodzilo mu o to bo nic innego nie znalazlam, wedlug mnie to zdecydowanie za malo nawet na mute...
https://imgur.com/a/PBJsxUW
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości