Większe działki
#1
Witam, przychodzę z propozycją o ,,powiększenie działek".

Nie chodzi mi o powiększanie działek które są już postawione, ale o stworzenie nowego świata z działkami większymi niż teraz.

Polegało by to na tym, iż do sklepiku (sms,psc itd.) dodano by ,,Większe działki" (cena ok. 10zł)

Po kupieniu byłby dostęp do /warp wiekszedzialki (lub inna nazwa),
i ,,ranga" pozwalała by zająć sobie tam 1 działkę.

Wymiary takiej działki byłyby 40x40 lub 50x50.

Na takim warpie można mieć tylko 1 działkę (każdy kto kupi te ,,range" może mieć o 1 działkę więcej tzn tylko na /warp wiekszedzialki)

Każdy kto kupi te ,,range" ma już ją na zawsze czyli może na tym warpie kupować i sprzedawać działki, opuszczać je i zajmować.

Jeżeli chodzi o teleportowanie się vipow na ten warp:
-Mogą się tam bez problemu teleportować
-Bez kupionej ,,rangi" nie będą mogli zająć żadnej działki.

Działały by jak normalne działki, tylko byłyby większe i trzeba by było je kupić, tak jak svipa lub vipa.

Taki świat z dużymi działkami nie musiałby być przecież bardzo duży (chodzi o ilość takich działek)

Proszę o odpowiedź Cichego
#2
(07-29-2019, 11:38)ConnerPL napisał(a): Witam, przychodzę z propozycją o ,,powiększenie działek".

Nie chodzi mi o powiększanie działek które są już postawione, ale o stworzenie nowego świata z działkami większymi niż teraz.

Polegało by to na tym, iż do sklepiku (sms,psc itd.) dodano by ,,Większe działki" (cena ok. 10zł)

Po kupieniu byłby dostęp do /warp wiekszedzialki (lub inna nazwa),
i ,,ranga" pozwalała by zająć sobie tam 1 działkę.

Wymiary takiej działki byłyby 40x40 lub 50x50.

Na takim warpie można mieć tylko 1 działkę (każdy kto kupi te ,,range" może mieć o 1 działkę więcej tzn tylko na /warp wiekszedzialki)

Każdy kto kupi te ,,range" ma już ją na zawsze czyli może na tym warpie kupować i sprzedawać działki, opuszczać je i zajmować.

Jeżeli chodzi o teleportowanie się vipow na ten warp:
-Mogą się tam bez problemu teleportować
-Bez kupionej ,,rangi" nie będą mogli zająć żadnej działki.

Działały by jak normalne działki, tylko byłyby większe i trzeba by było je kupić, tak jak svipa lub vipa.

Taki świat z dużymi działkami nie musiałby być przecież bardzo duży (chodzi o ilość takich działek)

Proszę o odpowiedź Cichego

Super pomysł , bardzo przydały by się takie wieksze działki.
jestem na TAK
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#3
Na nie.
#4
Z warpem jestem na nie iz poniewaz powstaloby wielkie zamieszanie np "kupie owce" "z ktorego warpu?" i ogolnie bez sensu to jest.
juz lepiej zrobic nowa edycje niz bawic sie w jakies dwa warpy, chociaz nowa edycja niezbyt mnie przekonuje.
Jest teraz dobrze tak jak jest.
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#5
Obawiam się, że classic nie utrzymie kolejnego świata z działkami, skoro na tym już jest jakie zamieszanie z mechanizmami... Jakby nawet normalny świat z działkami to i tak Cichy musiałby zmieniać cały świat, bo wielkość niezgodna.
Jestem na nie.
#6
(07-29-2019, 13:57)weraijustik napisał(a): Z warpem jestem na nie iz poniewaz powstaloby wielkie zamieszanie np "kupie owce" "z ktorego warpu?" i ogolnie bez sensu to jest.
juz lepiej zrobic nowa edycje niz bawic sie w jakies dwa warpy, chociaz nowa edycja niezbyt mnie przekonuje.
Jest teraz dobrze tak jak jest.

Nie chodzi koniecznie o te warpy, tylko poprostu o większe działki.
Można również na tym samym świecie z działkami, tam gdzie jest granica(lub w innym miejscu), żeby Cichusek stworzył działki które są wieksze.
Np: żeby zajęcie takiej dużej działki kosztowało (np:20k)

Są gracze którzy chcą budować większe budowle niż 25x25, a na takiej małej dzialeczce nic nie wybudują.
#7
Kiedyś nie było granicy, można było iść do momentu aż mapa sama z siebie przestanie się generować. Wiele działek po za tą granicą, jest już wygenerowana.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Propozycja dobra ale nie wiem czy jest to obecnie możliwe do zrealizowania. Jeżeli nie spowoduje to żadnych zakłóceń ani problemów w rozgrywce i obejdzie się bez strat, jak najbardziej na TAK!
Diamond Kontakt Discord: PenkY#8145 Diamond
#9
Według mnie działki są okej ale to już każdego indywidualna opinia, zawsze można kupić vipa i mieć 3 działki jak wam na coś brakuje miejsca, a jeżeli chodzi o budowle to no cóż trzeba mniejsze albo je zmniejszyć. Według mnie takie wymiary działek są idealne i większe nie mają sensu
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości