pomocy
#1
na surowcowej mnie zlagowalo i wpadlem do dziury 3x3 do bedrocka wykopanej przez jakiegos typa, zanim doszedlem na miejsce smierci itemy zniknely a ja stracilem bardzo wartosciowe rzeczy. najbardziej zalezy mi na kilofie fortuna 3 wydajnosc 4 oraz mieczu pogromca nieumarlych 4 grabiez 3 zaklety ogien 1. stracilem rowniez zelazna lopate, kilof jedwabny dotyk 1 i wydajnosc 4 i diamentowa siekiere. chce odzyskac tylko kilof z fortuna i miecz. zlitujcie sie Cry Cry Cry


Załączone pliki Miniatury
   
Diamond  Pandusiek  Diamond      
#2
Takiego screena tez moge zrobic i powiedziec, ze tam mialem kilof 5/3/3. Musialaby byc nazwa kilofa z enchantami widocznymi na screenie. A tak na marginesie - jak zginales, to twoj problem, to jest classic, nie EasyHC, ze jak poprosisz, to itemy odzyskasz...
#3
(07-28-2019, 10:46)HezquPL napisał(a): Takiego screena tez moge zrobic i powiedziec, ze tam mialem kilof 5/3/3. Musialaby byc nazwa kilofa z enchantami widocznymi na screenie. A tak na marginesie - jak zginales, to twoj problem, to jest classic, nie EasyHC, ze jak poprosisz, to itemy odzyskasz...

tyle ze to byla ewidentna pulapka a jak robi sie pulapki na dzialkach to groza bany to myslalem ze na surowcowej tez
Diamond  Pandusiek  Diamond      
#4
(07-28-2019, 10:51)Pandusiek_YT napisał(a):
(07-28-2019, 10:46)HezquPL napisał(a): Takiego screena tez moge zrobic i powiedziec, ze tam mialem kilof 5/3/3. Musialaby byc nazwa kilofa z enchantami widocznymi na screenie. A tak na marginesie - jak zginales, to twoj problem, to jest classic, nie EasyHC, ze jak poprosisz, to itemy odzyskasz...

tyle ze to byla ewidentna pulapka a jak robi sie pulapki na dzialkach to groza bany to myslalem ze na surowcowej tez

Też grozi ban na surowcowej, lecz wymagany jest dowód w postaci filmiku. Tutaj akurat żadnych dowodów nie ma, a podejrzewam, że jest to screenshot z wczoraj. Cichusek nie moze chyba sprawdzic, kto zrobil ta "pulapke" wiec no niestety.... :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości