Ban za przetrzymywanie
#1
Star 
Dzień dobry.
A więc tak, poszła na mnie skarga, że przetrzymuje użytkownika zgredzio567, co było trafne, ale zamieszczony film nie pokazuje sytuacji wcześniej, ani później.
Chciałem kupić ziemniaki na farmę a zgredzio zaproponował mi, że sprzeda mi za 3k.
Wynegocjowałem cenę do 1k i potki natychmiastowego leczenia.
Na wymieniarkach, kazał dać mi 1k i potkę to da mi tę pyrkę.
Dałem mu 1k ale powiedziałem że potkę dam jak mi da ziemniaczka.
On nie chciał to go nie wypuszczałem, a w tym samym czasie rozmawiałem na msg z przypadkowymi świadkami, którzy wiedzieli że to scam bo przyglądali się sytuacji, mieli chyba nicki xPawlo_YT oraz Qwe_xD.
Zgredzio zaczął spamić na chacie że go przetrzymuje i wzywa pomocy oraz żeby dać mu jedzenie, więc jedzenie mu dałem ale żądałem od niego żeby dał wyżej wymieniony item.
W między czasie w msg do Pawlo  nazwałem zgredzia deb*lem co nie było mądre i przyznaję się do tego, bo potem dostałem mute na 10 minut.
Mogłem pisać tylko na /r do ludzi którzy do mnie pisali. Zrobiło się zbiegowisko i wszyscy obwiniali mnie, więc napisałem na /r najpierw do zgredzia a potem do Pawlo  żeby napisali na chat że mam mute, i że nie mogę odpowiadać, a nie, że ignoruję. Pawlo  napisał, ale inni mieli to totalnie gdzieś. W końcu wypuściłem zgredzia gdy oddał mi 1k a ten zaczął krzyczeć, że dostanę bana (co przed chwilą się stało) i że nie powinienem się urodzić. Potem wyjaśniałem to autorowi/autorce nagrania, że to nieporozumienie, ale nie słuchała. Potem wyjaśniłem krok po kroku sytuację Qwe, a on dałmi ziemniaki  Big Grin . W moim odczuciu chyba o to chodzi w wymieniarkach, że jeżeli ktoś oszukuje, to się go nie wypuszcza, ale może się mylę. Proszę o unbana, lub skrócenia wygnania do kilku godzin, tak, żeby jeszcze dziś mi się skończył.

Dziękuję z góry za przeczytanie oraz rozpatrzenie mojego wpisu oraz również pozdrawiam świadków, którzy próbowali mi pomóc.

P.S: Przypomniałem sobie o zdjęciu, które zrobiłem, więc załączam poniżej.


Załączone pliki Miniatury
   
Diamond  Pandusiek  Diamond      
#2
Jesli to faktycznie prawda to bardzo przepraszam za niesluszne oskarzenie, ale na ss widac jedynie twoja rozmowe z pawlo a nie dowod na to ze zgredzio faktycznie ci tych ziemniakow nie dal... z gory jeszcze raz przepraszam, ale przetrzymywanie w wymieniarkach to nadal zlamanie zasad i za to jest ban, powinienes zrobic sporo ss albo najlepiej nagranie.
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#3
nie mam ci tego za zle, bo nie znalas pelnej wersji wyarzen a jak zorientowalem sie zeby to udokumentowac to bylo za pozno. a wedlug mnie wymieniarki do tego sluza ze jak ktos chce cie oszukac, to mozesz go zatrzymac
Diamond  Pandusiek  Diamond      
#4
(07-27-2019, 18:27)Pandusiek_YT napisał(a): nie mam ci tego za zle, bo nie znalas pelnej wersji wyarzen a jak zorientowalem sie zeby to udokumentowac to bylo za pozno. a wedlug mnie wymieniarki do tego sluza ze jak ktos chce cie oszukac, to mozesz go zatrzymac

no tak wiem ale nie powinnam zglaszac skoro nie znalam calej wersji (tak jak sam powiedziales). Jak dostaniesz ub to oddam ci 1k, nawet jesli ty go oszukales,
Pozdrawiam Tongue
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#5
Nie trzeba, dostałem unbana i ziemniaki. Tyle mi wystarczy.
Diamond  Pandusiek  Diamond      
#6
dobrze, ze piszesz. odbanowalem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości