Craftingi.
#1
Proponuję dodanie pluginu, dzięki któremu gdy wyjdziemy z crafting table, będziemy widzieć na tym stole (w górnych kratkach), co na nim postawiliśmy (jaka receptura). Jeżeli w niego potem znów wejdziemy, to receptura zostanie w craftingu lub dane przedmioty, które tam się znajdują. Czyli po prostu przedmioty nie są wyrzucane z eq tylko ładnie leżą sobie w Craftingu.

Znam taki plugin, lecz nie wiem czy zadziała, bo jest na 1.12. Jeżeli Cichusek będzie chętny, to podeślę.
#2
(07-24-2019, 17:41)HezquPL napisał(a): Proponuję dodanie pluginu, dzięki któremu gdy wyjdziemy z crafting table, będziemy widzieć na tym stole (w górnych kratkach), co na nim postawiliśmy (jaka receptura). Jeżeli w niego potem znów wejdziemy, to receptura zostanie w craftingu lub dane przedmioty, które tam się znajdują. Czyli po prostu przedmioty nie są wyrzucane z eq tylko ładnie leżą sobie w Craftingu.

Znam taki plugin, lecz nie wiem czy zadziała, bo jest na 1.12. Jeżeli Cichusek będzie chętny, to podeślę.

jestem za!
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
oo to jest dobry pomysł jestem za
#4
Jestem za Heart
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#5
jestem za
#6
zupelnie niepotrzebne i nieklasyczne.
#7
(07-24-2019, 18:44)Boczek napisał(a): zupelnie niepotrzebne i nieklasyczne.

Większość rzeczy na classicu jest nie klasyczna (m. in. /tpa). Dlatego nie wiem co w tym złego, to tylko dodatkowy wygląd + nowa funkcja w craftingu.
#8
Odświeżam.
#9
chyba nie ma czegos takiego na ta wersje gry, a nie sadze aby bylo to potrzebne.
zreszta martwilbym sie o rozne bugi typu kopiowanie przedmiotow.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości