Bezpodstawny ban :)
#1
Exclamation 
Tworze ten watek poniewaz zostalem BEZPODSTAWNIE zbanowany za "obraze administratora"
Od razu chcialbym odzyskac swoje itemy ktore stracilem przez cheatera ktory dostal bana.
Zalaczam zdjecie (tak zrobione telefonem bo moj komputer by wybuchl) gdzie widac co napisalem i za co owy POMOCNIK dal mi bana Smile







Chcialbym UnBana oraz prosilbym o odzyskanie itemkow straconych przez cheatera Smile


Załączone pliki Miniatury
   


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#2
Na szybciora napiszę bo nie zbyt mam ochotę się użerać.

Ten pan swoje przedstawienie zaczął gdy dostał kicka za słownictwo. Nawet nie mute tylko kicka.

Mimo upomnień, pan wciąż kontynuował i próbował doprowadzić do kłótni. Do wyżywania się na mnie bo jakiś cheater kogoś zabił, to się przyzwyczaiłem, ale ubliżać i obrażać to już nie pozwolę. Mnie i innych członków administracji.

UB nie będzie.

Taki protip: jak masz jakiś problem, załatw to z nami na spokojnie, uwierz mi da się ;p
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Udowodnij że kogokolwiek wyzwalem Smile
Wszystko co pisałem jest na grupie i nie ma tam nic co by wskazywało na obrazę administracji Wink


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#4
Nie muszę nic udowadniać, wiem że to było do mnie. Inni też wiedzą. Nie kontynuuj już tej dramy bo i tak ci nie odpowiem. Wystarczająco tłumaczyłem już wcześniej.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Wskaż zdanie/wyraz który był obraźliwy bo jak narazie twoje "tłumaczenie" nie ma sensu i ban jest bezpodstawny i powinien być zdjęty


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#6
„Bo na więcej trzeba nie więcej iq”
Patrząc na kontekst wszyscy wiemy o co chodziło


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości