Propozycja
#1
Heja
Cichutku, pisałeś kiedyś, że próbowałeś się skontaktować z autorem plotme w sprawie działek. Po przeprowadzce na nowsze wersje używasz tego samego pluginu? Bo w sumie można spróbować jeszcze raz napisać o możliwość ustawiania 1, 2 i 3 domu

+ dałbyś radę zrobić tak, że po zakupie rangi zapisuje datę zakupu i jest możliwość podglądu tej informacji?
#2
Oba pomysły spoko, ktoś kiedyś pisał tez żeby dać możliwość odświeżania działek tylko właścicielowi, zapobiegło by to posiadania dodatkowych działek nieraz na wyłączność dla innych graczy gdyż ich właściciele albo maja perma lub w ogóle nie graja
........................................UwU
Niedostępny
#3
Odświeżam
#4
Jestem za dwoma propozycjami, tyle, iż ja bym spróbował pokombinować z innymi pluginami na /plotme. Jest ich sporo w miarę (są te, które nawet mają /plotme block, na blokowanie osób, aby nie wchodziły na działkę), ale wiem, że i tak tak się nie stanie. :v
#5
Jestem za.
#6
Super pomysł, jestem za.

#7
też jestem za!!! przyda się wprowadzenie takich zmian, nie zliczę jak często denerwowałem się, że ludzie odwiedzają nie tą działkę którą chcę by odwiedzaliSad
Niedostępny
#8
Jestem za! Przyda sie bardzo
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#9
nie kontaktowalem sie z autorem plotme, nawet nie zamierzalem.
jakby sie dalo cos takiego wprowadzic, to juz dawno bym to zrobil.

w sprawie sklepiku, to wystarczy zapamietac date wyslania smsa.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości