oszustwo
#1
Twój nick: beniutki
Nick oskarżonego: lucZyn_
Opis sytuacji: chciałem kupic stak blokó diax od niego zapytałem o cene on napisał  ze za stak 5630$ zgodziłem sie. przed tranzakcją pytałem czy jest pewnien on napisał ze tak więc wysłałem mu pieniądze. Zamiast staku bloków diax dostałem stak diaxów,dla mnie jest to oszustwo wyraznie napisałem stak bloków diax jeszcze zapytałem czy jest pewny tego nappisął ze tak, więc to nie byla pomyłka i nie ma tu usprawiedliwienia. prosze o kare dla gracza i zwrot kasy lb ten stak bloków diax. pzdr 
Dowód/Screen: 
[Obrazek: NPUrExF.png]
[Obrazek: QFQIW47.png]
[Obrazek: XN4UAjI.png]
[Obrazek: u2V96SO.png]
#2
pomyliłem się poprostu każdemu sie zdaża chyba nie?
#3
(07-12-2019, 08:23)LucZyn napisał(a): pomyliłem się poprostu każdemu sie zdaża chyba nie?

to nie byla pomyłka dwa razy pytałem oszuscie
#4
Z tego co widzę, on wtedy i teraz chce anulowania transakcji bo się jak twierdzi pomylił się. To nie możecie tego cofnąć?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(07-12-2019, 08:34)Toiru napisał(a): Z tego co widzę, on wtedy i teraz chce anulowania transakcji bo się jak twierdzi pomylił się. To nie możecie tego cofnąć?

to nie byla pomyłka tylko teraz boi sie o bana wię sie wycofuje ja nie odpuszcze umowa jest? jest pytałem sie czy jest pewien ? pytałem więc prosze  go o reszte diax
#6
ale ja przeczytalem ze chcesz kupic stak diax'ow a nie stak blokow diax'ow, zle przeczytalem
#7
(07-12-2019, 08:37)LucZyn napisał(a): ale ja przeczytalem ze chcesz kupic stak diax'ow a nie stak blokow diax'ow, zle przeczytalem

nie umiesz czytac zapraszam do podstawówki pytałem czy jestes pewnien transakcji  więć dotrzymaj tej transakcji i oddaj te bloki diax
#8
To może on odda Ci Hajs a ty mu stak diaxów? No proszę Cię beniutki chcesz od niego wyłudzić tak dużo za tak mało... Lepiej sobie oddać i zakończyć temat.

//Do beniutkiego, żeby nie robić spamu. Przecież on od razu po wymianie chciał zwrotu, tylko ty się upierałeś ~Impression

#9
(07-12-2019, 09:23)Kimi_Kimi napisał(a): To może on odda Ci Hajs a ty mu stak diaxów? No proszę Cię beniutki chcesz od niego wyłudzić tak dużo za tak mało... Lepiej sobie oddać i zakończyć temat.

//Do beniutkiego, żeby nie robić spamu. Przecież on od razu po wymianie chciał zwrotu, tylko ty się upierałeś ~Impression

tak myslisz ze chce wyłudzic? to powiedz co sądzisz o tym ? to tylko potwierdza ze jest oszustem chciałem juz odpuscic i dokonac zwrotu ale jak widac jest to niemozliwe
[Obrazek: yVy6HoR.png]
#10
Widze ze admini na tym serwie to pierwsza klasa tymbardziej ze wątek jest od rana Toiru był na serwie pisałem mu o tym a on nic


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości