Skarga _Anastia
#1
Twój nick: bigos2911
Nick oskarżonego: _Anastia
Opis sytuacji: Zostałem 'sprowokowany' przez użytkowniczkę _Anastia. Zostałem zbanowany na 24h za obrazę więc od czego chciałbym się odwołać ponieważ zostałem jak już wspomniałem sprowokowany więc oto ta Pani nie jest święta jak to 'ona sama uważa'.
Dowód/Screen: https://imgur.com/a/TdAeq61
Chciałbym również odwołać się od mojego 24h bo pograł bym sobie jeszcze Smile.
#2
Odwołanie nie polega na tym, ze chcesz sobie pograć, tylko, ze ban został nieprawidłowo nadany. Moim zdaniem za mało na bana - bo już nie róbmy z każdej docinki przestępstwa. Ale nie zamykam, bo wszyscy wiemy, ze koleguje się z anastia, wiec dajmy się wypowiedzieć profesjonalistom.
#3
To co ty pisałeś a to co ona napisała to pikuś więc nie bądź śmieszny.

#4
(07-11-2019, 20:55)Kimi_Kimi napisał(a): To co ty pisałeś a to co ona napisała to pikuś więc nie bądź śmieszny.

Obraziła kilka osób tym bo użyła 'was' więc obraziła kilka osób jednocześnie a ja tylko jej odpisałem i ja dostałem bana za takie coś no więc...
#5
Napisalam 'nq all' a ty to kontynuowałeś słowami: no i pal gume do garów.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#6
Dnia bez Minecrafta nie przeżyjesz? Trzeba było uważać na słowa i już, nie dać się prowokować ale jak widać Anastii się udało ale bez przesady, że to też jakaś wielka prowokacja była, odpowiadała na to co "wy" pisaliscie Wink

#7
Temat jednak zamykam, bo zaczyna się spam. Jak będzie miała dostać bana to go dostanie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości