Classic musi się zmienić
#11
Ja ci moge to zrobic ^.^ Nie ma problemu Wink Jeszcze z ladnym domkiem itp.
#12
Prościej, szybciej, ale od tego że coś jest prościej to server staje się prostrzy, a im server prostrzy tym nudniejszy. Nad hubem się postarałeś to teraz zajmij się classicem.
#13
Bo żeby był pożądny serwer to trzeba się namęczyć. Jeżeli ci się nie chce to my ci pomożemy xd
#14
Surowcowa niech zostanie!
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#15
ale to nie tak latwo zrobic. jak sobie wyobrazacie 50 czy iles takich pomieszczen (w ziemi) o wymiarach 100x100x100 ? albo moze 50x50x50.
bedzie sie szlo 5min na drugi koniec. a przeciez nie zrobie 50 warpow /piasek, /ziemia itp.

classic jest prostym serwerem, klasycznym - jak to nazwa wskazuje. wedlug mnie powinny byc takie serwery bo niektorzy zaczynaja gre w minecraft, albo wola zwykly survival jak na singlu, tylko ze chca np. pograc z sasiadem, kolega czy kims. no to wchodza i buduja, a dzialki sa po to, by nikt nikomu nic nie zniszczyl, bo kazdy jest smutny i wkurzony jak ktos odkryje czyjas baze i mu ja perfidnie zniszczy.

malo kto sie polapie jak zrobie 5 roznych aren do zabaw, 60 czy iles wykopalisk, rozne parkoury i eventy..
jest classic - prosty serwer, jak sie znudzi to mozna przejsc na skyblock - w powietrzu albo na wodzie, dla odmiany.
a w przerwach mozna grac np. na pvp i biegac z pistoletami.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
To czemu pół roku temu na classicu wszyscy nowi ogarniali o co chodzi? No ok... Ale po co 50 warpów? Wystarczy piaskownica, dirtownia i tartak. Chodzi nam o to że po za budową nic nie można zrobić. Jest parkour-można skakać, jest mob arena-można nawalać mobki itp, więc albo ci się chce robić kilkaset serverów parkour, mob arena itp to ok, ale lepiej zamieścić to w 1 miejscu zamiast np w 3
#17
To na spawnie by były teleporty do surowcowej i do tartaku. A kopalnia publiczna by była na spawnie. By się odnawiała. A te działki są brzydko zrobione. Ja grałem na freebuild to dało siępoczuć że sięa sąsiada i się mieszka w ''miasteczku'' bo wszystko ładnie wyglądało. Zamiast jakiś półpłytek były płotki, ludzie Ładnie ozdabiali je i w ogóle A ten classic jest po prostu NUDNY. Ludzie chwile graja i sie nudzą. A arena to jest podstawa na każdym freebuildzie.
Jeszcze podstawą jest pożądny sklep i jobsy. To jest free build
A nie okropnedzialki i spawn na odwal. Taka jest moja opinia i opinia innych. Mozna chociaz by zrobic spawn na surowcowej i tam kolo spawnu maly tartak ktory sie odnawia co 5 min i tyle...
#18
nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#19
Hahaha Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości