Classic musi się zmienić
#1
Exclamation 
Witam Wink Od dziś znów acząłem grać w Minecrafta. Wróciłem jak zwykle do naszej ukochanej serwerowni poisonedcraft. Zauważyłem że jest nowy serwer classic. Bardzo byłem z tego powodu szczęśliwy ponieważ wychowałem się na działki + survival i chciałem zagrać z myślą że będzie podobnie jak kiedyś. Gdy wszedłem na serwer spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Wiem, wiem ... Serwer dopiero odpalił i może być nie dopracowany, ale ... ALe ten serwer jest po prostu biedny. Mam wiele pomysłów Żeby urozmaicić ten classic. JEst wiele możliwości, pewnie inni gracze uważają podobnie ale nie mam prawia za nikogo tu się wypowiadać więc proszę tu o komentarze. Moim zdaniem powinno się zmienić:
-Spawn
-System działek
-Estetyka dróg
-Podział na dzielnice
-W miare ucywilizować to trochę
-Dodac tartak
-Dodac kopalnie publiczna

Mam jeszcze wiele, wiele innych pomysłów które urozmaicą grę. Bo obecny stan doprowadza do tego, że gra po paru dniach zaczyna się nudzić. Jak zwykle wyjdzie na to że krytykuje Cichego lub osobę, która jest za to odpowiedzialna... Chce oznajmić że ja nic do tego nie mam, chcę pomóc dla tego piszę ten temat. Zapraszam od komentowania i do odpowiedniej Reflekcji w tej sprawie. Pozdrowienia Wink
#2
Prawda, prawda. Hector odszedł(znaczy juz nie adminuje) to server podupadł. Kiedyś był jakaś event arena, sg, mob arena, fajny sklepik, a teraz co jest? Spawn, surowcowa i działki... Tylko ż na spawnie jest tylko 3 portale i beczka ze świnkami... Jak dla mni mnie chunki były lepsze, bo nie były monotonnymi działkami 15x15. Ale teraz właśnie działki takie są. Sklepu żaden gracz nie może zrobić itp. Teraz tak naprawde classic polega na tym że zbudujesz coś i koniec zabawy.
#3
Racja, mi się ten serwer nie podoba i na nim nie gram.Chciałbym tych zmian.
#4
ale to freebuild, tam tylko sie buduje tak naprawde..
spawn jest w stylu dawnego classica, tam tez byl drewniany mur i jakies domki - taka wioseczka.
dzialek nie zmienie bo sa dosc dobre, tych drog niestety juz nie moge zmienic, musialby byc reset dzialeczek.
tartak i kopalnia tez odpada, przeciez jest mapa surowcowa..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
A nie można powiedzieć po prostu ludziom"sorry ale restart serva" i wgrać mapkę nad którą ekipa classic kstatnio pracowała?
#6
No wlasnie Wink I wramach rekompesaty dać 2 dni vipa i tyle ...
Mapa surowcowa na free build jest nie modna ... Wszyscy zawsze ida tam gdzie chca. Do tartaku lub do kopalni. Ja mam fajny pomysł na kopalnie. Kopalnia ktora sie odnawia co 30 min Wink A tartak tak samo ;> Jeszcze mozna oddac Jobsy i w ogole. Moze ludzie przez jeden dzien pomarudza ale potem beda mowic ze jest git. Dodac jakies sklepiki pozadne i atrakcje. Bo to jest nudne po prostu i sie patrzec jeszcze nie da. Mozemy sie zebrac w ekipe ta co budujemy te ''areny'' i zrobic to raz ciach. Nie bój sie zmiany na lepsze. Nie warto tego odkładać.
#7
Zgadzam Się
#8
Qle lepiej jakby to była stara ekipa classic bo
1 mają pomysły
2 teraz siedzą i mają moda na forum, a powinni mieć adma na classicu
#9
Nie musi być. Cichy może złożyć nową. Byle by coś robili dobrego ...
#10
myslalem nad zrobieniem wlasnie takich miejsc, jakby piaskownice.. tylko ze z drewnem, piaskiem, ziemia itp.. ale aprilka doradzila mi bym zrobil po prostu surowcowa, ja sie zgodzilem bo prosciej to zrobic, niz robic 50 takich dolkow z roznymi blokami..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości