Zmiana nicku v2
#1
Czyli jak to zrobić  ?
Niewiem ? stworzyć 2 konto przenieść sobie all i np. administracje o tym powiadomić ( aby odrejestrować wcześniejsze ) ?
Ale i tak lvl i wgl to jak ? Np. na jumppvp i pistolety ?
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#2
Jak chcesz sam przenieść to możesz samodzielnie przerzucić tylko działki, przedmioty, $. Wszelkie poziomy (pvp, chowany, xp), oraz wyspy nie są możliwe do przeniesienia. Po przeprowadzce na nowe konto napisz po prostu temat o treści proszę o zbanowanie nicku xxx, ponieważ sam zmieniłem go na xxx.
#3
A rangi ? Bo svipa mam na skyblock długo jeszcze
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
Only Premium
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(07-08-2019, 15:11)Tomek2209 napisał(a): Czyli jak to zrobić  ?
Niewiem ? stworzyć 2 konto przenieść sobie all i np. administracje o tym powiadomić ( aby odrejestrować wcześniejsze ) ?
Ale i tak lvl i wgl to jak ? Np. na jumppvp i pistolety ?

Pytałem się, czy tak się da - Cichusek natomiast odpisał, że nie ma takiej opcji, tylko trzeba zmieniać nicki premium.
#6
Impression mówi co innego Sad bo po prostu zrobił bym jak on mówi ale jak skończy mi się svip na skyblock
Raczej strata wyspy to nic Tongue
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#7
dodaj siebie z starego konta na nowe konto na wyspie
#8
Misekk_ to jest dobre rozwiązanie po prostu Dodam siebie i podam nowy nick i to żeby Tomek2209 zostało zbanowane Tongue tylko czy admini się zgodzą
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#9
Nie będzie z tym problemu. Napisz tutaj tylko jak sobie wszystko przeniesiesz na nowy nick.
#10
A mogę zrobić jak Misekk_ mówi ? że dodać siebie na nowym nicku i dać do zbanowania stary ?
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości