Umyślne wprowadzenie w błąd
#1
Twój nick: Zdrowix
Nick oskarżonego: Mateuu
Opis sytuacji: Pytalem sie na czacie jak usunac /sethome, ktorego usunac nie umiem. Uzytkownik mateuu korzystajac z mojej niewiedzy (iż /p = /dzialka) zle mi doradzil i usunalem sobie dzialke. Proszę o bana dla gracza a także 20 tysięcy odszkodowania, bo tyle była warta działka. W skrzynkach miałem kwarc, także diamenty.
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Niestety nie widać działki ( czy w ogóle była tyle warta itp. )
Ale raczej gracz zasługuje na bana ponieważ wprowadził cię w błąd i przez to straciłeś działkę
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#3
Ty nic nie miałeś na tej działce przecież XD
Poza tym od kiedy nagle tak by się usuwało sethome XD plus nie ma bana za takie coś lol

Lepiej powiedz skąd ta czcionka typowa dla cheatów

(07-07-2019, 15:50)Tomek2209 napisał(a): Ale raczej gracz zasługuje na bana ponieważ wprowadził cię w błąd i przez to straciłeś działkę

ale ta działka pewnie była pusta a on chce żebym miał bana bo ja nie byłem za odbanowaniem go XD więc celowo to zrobił a pustej działki mu nie było szkoda
........................................UwU
Niedostępny
#4
Tak, bo ja wiedziałem, że mi się usunie działka...
Skąd mogłeś wiedzieć że nic nie miałem skoro ją kupiłem 3 minuty wcześniej od motorolo za 1500?
Nie wiem od kiedy. Wprowadziłeś mnie w błąd, musisz ponieść tego konsenkwencję. Wspomnę o tym, że ze mnie jeszcze kpiłeś na czacie publicznym za co w mojej opinii powinna być kolejna kara.

PSSST
R E S O U R C E P A C K
Polecam. Masz link niżej:
https://www.google.com/search?client=fir...+minecraft

(07-07-2019, 15:50)Tomek2209 napisał(a): Niestety nie widać działki ( czy w ogóle była tyle warta itp. )
Ale raczej gracz zasługuje na bana ponieważ wprowadził cię w błąd i przez to straciłeś działkę

Nie byłoby widać, bo dom był zrobiony z drewna i cobbla.
#5
Nagle taki uczciwy się zrobiłeś, oboje wiemy ze trolowaleś już od dzisiaj twoim np "sprzedam ruine za 1k" a po chwili "sprzedam dom za 4k" pisałeś o tym sethome trochę i wątpię ze jako gracz który grał tutaj sporo nie wiesz ze /p = /dzialka, każdy to wie nawet randomy co graja tu z 5 dni XD
Zrobiłeś to celowo żeby się zemścić za to, że nie chciałem żebyś dostał ub plz.
Daj linka konkretnego do tej czcionki a nie do google bo wpisać każdy umie a ta konkretna czcionka jest z cheatów według mnie ale skoro nie to bez problemu będzie dla ciebie dać nazwę/link do pobrania
........................................UwU
Niedostępny
#6
Fajny ten texture pack, który nie zmienia wyglądu bloków xD
Nie dostanie za to bana


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości