Nowe główki.
#11
(07-09-2019, 10:59)Wróżbita napisał(a): Chodzi o xrayu i txt na niewidzialnego stona, Smile, a więc nadal uważasz to za takie głupie?

Zacznijmy od tego że jako tako jest anty-xray, ale to nie jest ważne. Co ci da niby x-ray jak szansa jest 0,5% lub 0,25%?  Z mobów agresywnych jest 0,5% i jest ciężko główkę zdobyć, a 0,25% jest jeszcze mniej i jeszcze gorzej, bo musisz dłużej expić. Jeżeli nie przeczytałeś bardzo dobrze tematu + nie grasz na classicu, to po co się wypowiadasz? ;p X-Ray i takiego typu txt dadzą tylko surowce, a na główkę byłyby małe szanse (0,25% to jest serio mało).
#12
Toiru i Boczek mega pilnują by gracze nie grali na tego rodzaju TXT więc długo nie pokopią Smile

#13
Odświeżam
#14
Kilof z jedwabnym dotykiem, pozwoli je kopiować w nieskończoność.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
(07-10-2019, 13:18)Toiru napisał(a): Kilof z jedwabnym dotykiem, pozwoli je kopiować w nieskończoność.

To nie ma znaczenia, bo jak na górze napisałem - tylko i wyłącznie rudy wygenerowane na surowcowej. Jeżeli ktoś sobie naspami rud na surowcowej i wykopie to nie ma szans na nią po prostu. Jeżeli o to chodziło z jedwabnym kilofem.
#16
Z tego co wiem, Minecraft nie odróżnia który blok został postawiony, a który wygenerowany.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
Jestem za tym, aby na cl nie było główek ! Wiadomo że prison zawsze był lepszy xD
Pzdr. graczy cl
Siemka 
#18
Był był... 3/4 lata temu Tongue
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
#19
(07-10-2019, 19:52)Zigo napisał(a): Jestem za tym, aby na cl nie było główek ! Wiadomo że prison zawsze był lepszy xD
Pzdr. graczy cl

Jeżeli nie masz nic ciekawego do dodania to nie pisz, bo to nie prison, a classic, czytanie ze zrozumieniem Smile
#20
Proponowałbym lepiej dodać rudy: Diax, Emeraldu, żelaza, węgla, złota, kwarcu, redstona oraz lapisu w tym najmniejsza sznsa na wydobycie głowy Diax oraz emeraldu będzie trudna ze zwgledu na ich mala ilość i będę one dużo wart.

Ale nie wiem czy to nie będzie za dużo glow?

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości