Nowe główki.
#1
Skoro mamy 0,5% szans z potworów na główki, to może dodać też do dropu z rud szansę 0,25% na główkę danej rudy, lub bloku minerału? Raz przedstawiałeś Cichusku screenshota z prisona, gdzie są takowe, więc czemu by nie dodać ich w takiej szansie? Jeżeli się nie da 0,25%, to 0,5% jak z mobów agresywnych, bo i tak jest trudno z nich główki zdobyć (dla niektórych Tongue) Oczywiście drop tylko na surowcowej.
#2
Na Prisonie działa to tak że na każdym sektorze jest inna głowa do zdobycia. Nie wiem czy ma to sens tutaj.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
To już są do zdobycia?
Przepraszam.
Niedostępny
#4
(07-07-2019, 12:06)Toiru napisał(a): Na Prisonie działa to tak że na każdym sektorze jest inna głowa do zdobycia. Nie wiem czy ma to sens tutaj.

A tutaj mi właśnie chodzi o zdobycie z danej rudy, wyłącznie wygenerowanych na surowcowej, bo na przykład jeżeli szansa 0,5% albo 0,25% byłoby, to ruda szmaragdu (jej główka) byłaby trudna do zdobycia, gdyż mało ich się pojawia (tylko i wyłącznie wysokie góry w 1 rudzie). Ruda diamentów to samo.
#5
Odświeżam.
#6
(07-09-2019, 08:21)HezquPL napisał(a): Odświeżam.

Ciekawa sprawa ,fajnie by było miec takie głowki ,jestem za
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#7
Jestem za Big Grin

#8
Tylko trochę otwiera to drzwi przed cheterami, gdyż full odpał i mają takich główek z 20. Ale i tak jestem za.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#9
(07-09-2019, 10:01)Wróżbita napisał(a): Tylko trochę otwiera to drzwi przed cheterami, gdyż full odpał i mają takich główek z 20. Ale i tak jestem za.

XDDDDDD Bez sensu napisałeś max, mniej sie udzielaj bo to co piszesz w wątkach wgl sensu nie ma. Full odpał nie możliwy bo ban leci na 100% i ludzie coraz rzadziej grają na cheatach tym bardziej, że administracja czuwa. Jak myślisz o Nukerze czy jak to sie nazywa to Cię wywala bo antycheat. Pomyśl zanim coś napiszesz bo ŻENUA. 20 główek a szansa 0,5 albo 0,25 XD

#10
Chodzi o xrayu i txt na niewidzialnego stona, Smile, a więc nadal uważasz to za takie głupie?
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości