Głowy - propozycja
#1
Witam, mam propozycję a zarazem pytanie czy da się ustawić większe prawdopodobieństwo na to, że gdy zabijemy moba z broni z enchantem grabież 1/2/3 to istnieje większa szansa na wypadnięcie główki? Chodzi o coś takiego jak normalnie w mc jest na czarnych szkieletach. Oczywiście wiadomo że im wyższy stopień tego enchantu to jest większe prawdopodobieństwo.
........................................UwU
Niedostępny
#2
Jestem za.

Niedostępny
#3
Ja nie jestem za, główki dzięki mniejszemu prawdopodobieństwu będą więcej warte i bardziej pożądane, a powiedzmy sobie szczerze: kto gra trochę na classicu ma miecz z grabieżą
?
Niedostępny
#4
(07-06-2019, 18:49)FLP napisał(a): Ja nie jestem za, główki dzięki mniejszemu prawdopodobieństwu będą więcej warte i bardziej pożądane, a powiedzmy sobie szczerze: kto gra trochę na classicu ma miecz z grabieżą

A nie po to zostały wprowadzone żeby były atrakcją i można było nimi zdobyć działki? Wiem że to dla was niekorzystne ze względu na kwestie zarobkową ale skoro zostały dodane takie główki to chyba po to żeby były i każdy mógł je zdobyć a teraz jest je ciężko zdobyć, więc jak komuś będzie zależało to sobie załatwi taki miecz i zwiększy swoją szansę na wydropienie owej główki. A co do wspomnianej kwestii zarobkowej to nie wszystko musi się kręcić wokół pieniędzy a raczej główki nie zostały również w tym celu dodane.
........................................UwU
Niedostępny
#5
Nie jest ciężko, zawsze jakaś przy zabijaniu mobów może się trafić, wystarczy chcieć. Na nie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(07-06-2019, 19:18)Toiru napisał(a): Nie jest ciężko, zawsze jakaś przy zabijaniu mobów może się trafić, wystarczy chcieć. Na nie.

No idk, ja zabijałem dużo owiec i innych zwierząt na surowcowej i jakoś mi nic nie wypadło. Nie wiem co takiego wam w tym przeszkadza ale oki każdy może się wypowiedzieć.
........................................UwU
Niedostępny
#7
specjalnie nie wprowadzalem takich ulepszen aby glowki byly bardziej cenne.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości