Kilof.
#1
Grając dzisiaj na classicu będąc w kopalni w poszukiwaniu surowców przypadkowo wcisnąłem Q i wypadł mi kilof Wydajność 5, Niezniszczalność 3 oraz Jedwabny Dotyk. Gdy zerknąłem, czy jest on po chwili zniknął. Nigdzie go kompletnie nie było, nawet EQ nie zbugowało mi się, a do lawy nie miał szans wpaść. Mógłby mi ktoś to wyjaśnić? Bo ja nie wiem o co chodzi... Na ziemi inne przedmioty normalnie były, a tu nagle kilof mi znika...
#2
Często przedmioty po prostu znikają
Diamond Znajdziesz mnie na Classicu Diamond 
#3
Miałem napisać wątek odnośnie tego aby na chacie było:

Za 10 minut czyszczenie przedmiotów


Za 5 minut czyszczenie przedmiotów


Za 1 minute czyszczenie przedmiotów


Za 30 sekund czyszczenie przedmiotów


Za 10 sekund czyszczenie przedmiotów


Przedmioty zostały wyczyszczone 

Coś w tym stylu 

Niedostępny
#4
(07-06-2019, 16:36)Arix0n napisał(a): Często przedmioty po prostu znikają

Fakt, ale nie po 3 sekundach... To jest dla mnie dziwne + był dźwięk, że go ktoś złapał, ale ja go w ekwipunku nie miałem, a nikogo z administracji nie było...
#5
Może było to czyszczenie przedmiotów, co jest raz na jakiś czas i akurat miałeś pecha xd
#6
(07-06-2019, 17:29)Impression napisał(a): Może było to czyszczenie przedmiotów, co jest raz na jakiś czas i akurat miałeś pecha xd

Tak, a inne przedmioty (stone, dioryt) normalnie zostałyby? Wątpię w to, jak już to wszystkie usunęłoby, a nie sam kilof, a jak pisałem - stone, dioryt itd. zostały na swoim miejscu, jako leżące przedmioty (do złapania).
#7
No na pewno nikt nie ustawił że tylko kilofy, miecze i zbroje kasuje.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
(07-06-2019, 17:41)Toiru napisał(a): No na pewno nikt nie ustawił że tylko kilofy, miecze i zbroje kasuje.

Nie napisałem, że tylko kilofy, miecze i zbroje kasuje. Ale to jest dla mnie dziwne - wyrzucam z ekwipunku kilof, po czym on nagle znika. Postałem 5 minut to i kamień zniknął, ale po dłuższym okresie czasu, bo leżało jakieś 10 minut (coś koło tego), a kilof ledwo 3 sekundy i cyk, nie ma.
#9
Skajland należy do serwerów w których często przez rozmaite antycheaty czy antylagi rzeczy się bugują, na pvp cofa, wywala czasami bez powodu, czasem pomimo pingu 20ms trzeba rozwalać jeden blok kilka razy gdyż ten pojawia się na nowo
Być może trafiłeś akurat na jakiegoś buga po prostu
Sprawdzałeś czy nie pojawił Ci się ten kilof z powrotem w ekwipunku po wpisaniu np. /spawn?
Niedostępny
#10
(07-06-2019, 18:54)FLP napisał(a): Skajland należy do serwerów w których często przez rozmaite antycheaty czy antylagi rzeczy się bugują, na pvp cofa, wywala czasami bez powodu, czasem pomimo pingu 20ms trzeba rozwalać jeden blok kilka razy gdyż ten pojawia się na nowo
Być może trafiłeś akurat na jakiegoś buga po prostu
Sprawdzałeś czy nie pojawił Ci się ten kilof z powrotem w ekwipunku po wpisaniu np. /spawn?

Klikałem, na /dom sprawdzałem, na /spawn sprawdzałem no i kilofa nie ma.
Na górze już pisałem - słyszałem również odgłos, jakby ktoś ten kilof brał do ekwipunku, lecz go nie mam, a na ziemi leżały inne przedmioty, więc wątpię, aby to był reset przedmiotów leżących na ziemii.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości