Propozcje
#1
Hej przychodzę z propozycjami:

- Dodać takie coś jak /tagi , co będzie się tam znajdowało: [ Przykład ]   [SuperVIP] PanGawrosz POLSAT: 

*Jeden tag może kosztować 5 zł

- Dodać kolor nicku 

To tyle dziękuje

Cichusku  jeśli chcesz tagi mogę podać ci serwer gdzie są /tagi

Niedostępny
#2
1. Tagi strasznie nie chcą grać z dużą częścią pluginów ( wiem o jaki serwer ci chodzi) i na nim jest to fajnie zrobione, ale nwm czy tutaj by się przyjęł, a po 2 byłoby to bardzo nieopłacalne, bo mało osób by to kupowało i jeszcze na tamtym serwerze gra stałe 800 graczy, a u nas ruchome 100.

2. Jak już to dla rang vip i svip, i może nie z wyborem tylko dla rangi jest przeznaczony jest dany kolor (dlatego, że jest już wgrany taki plugin, wystarczy go przerobić), ale pewnie cichusek nie będzie miał czasu, a więc nie.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#3
(07-02-2019, 18:53)Wróżbita napisał(a): 1. Tagi strasznie nie chcą grać z dużą częścią pluginów ( wiem o jaki serwer ci chodzi) i na nim jest to fajnie zrobione, ale nwm czy tutaj by się przyjęł, a po 2 byłoby to bardzo nieopłacalne, bo mało osób by to kupowało i jeszcze na tamtym serwerze  gra stałe 800 graczy, a u nas ruchome 100.

2. Jak już to dla rang vip i svip, i może nie z wyborem tylko dla rangi jest przeznaczony jest dany kolor (dlatego, że jest już wgrany taki plugin, wystarczy go przerobić), ale pewnie cichusek nie będzie miał czasu, a więc nie.

Czyli wszystko zależy od tego czy cichuskowi będzie się chciało czy nie

Niedostępny
#4
Szczerze niestety tak...
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#5
1. bedzie dodatkowy smietnik na czacie.
2. juz pisalem, ze zmiana koloru nicku wiaze sie z nadaniem komus rangi, a jak ktos ma np. Vipa, to ranga mu sie nadpisze i bedzie mial sam kolor, przy obecnym systemie jaki uzywamy nie moge wprowadzic wyboru kolorow.

wypraszam sobie takie komentarze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości