UB
#1
Proszę o unbana. Bana dostałem w listopadzie, obiecuje poprawe.
#2
Probojesz wymusić unbana bo minęło dużo czasu a raczej powinieneś napisać coś więcej niż to obiecuje poprawe bo wyglada to jakby powodem nie była zmiana twojego zachowania tylko to ile czasu minęło a to nie gra aż tak istotnej roli. Na nie.

A ty wróżbita skończ nabijać te posty i dlaczego nic z tym nic nie robi.
........................................UwU
Niedostępny
#3
(07-02-2019, 09:12)Mateuu napisał(a): Probojesz wymusić unbana bo minęło dużo czasu a raczej powinieneś napisać coś więcej niż to obiecuje poprawe bo wyglada to jakby powodem nie była zmiana twojego zachowania tylko to ile czasu minęło a to nie gra aż tak istotnej roli. Na nie.

Popieram.
#4
(07-01-2019, 18:40)Zdr0v1X napisał(a): Proszę o unbana. Bana dostałem w listopadzie, obiecuje poprawe.

Prośba napisana na odwal. Ja bym jej pod uwagi nie brał, bo jest tylko o co chodzi i kiedy dostał. Nie ma za co oraz dłuższej wypowiedzi, po prostu zgodzę się z Mateuu. Po prostu ja bym ją zignorował.
#5
Bana dostałem w listopadzie. Zależy mi żeby dostać unbana bo mam sporo kasy i bym sobie chętnie dom wybudowal bez huzuni którego nie mam przez reset komputera. Napisałem tak krótko, bo to tylko gra, nie prawdziwie życie. 2. Poprawa = zmiana zachowania. No chyba że mam napisać cały list, ale to mija się z celem.

Btw macie jeszcze dziecinne podejście, ale spróbuje wam pokazać inne rozwiązanie - co wam przeszkadza żebym dostał ub? Zaważy to na waszej grze? Lepiej będziecie się czuć jak ktoś zacznie mając 100 000$ a nie 100$?

@Cichusek
#6
(07-03-2019, 09:58)Zdr0v1X napisał(a): Bana dostałem w listopadzie. Zależy mi żeby dostać unbana bo mam sporo kasy i bym sobie chętnie dom wybudowal bez huzuni którego nie mam przez reset komputera. Napisałem tak krótko, bo to tylko gra, nie prawdziwie życie. 2. Poprawa = zmiana zachowania. No chyba że mam napisać cały list, ale to mija się z celem.

Btw macie jeszcze dziecinne podejście, ale spróbuje wam pokazać inne rozwiązanie - co wam przeszkadza żebym dostał ub? Zaważy to na waszej grze? Lepiej będziecie się czuć jak ktoś zacznie mając 100 000$ a nie 100$?

@Cichusek



Co ma to ile masz pieniedzy do twojego unbana? Nic, twoje podejscie do sutuacji nie wskazuje ze przestaniesz cheatowac, według mnie tylko chcesz pograc bo masz dużo kasy i tyle, to nie jest powod. Cichy wielokrotnie pisał ze jak gracz wyrazi skruchę i serio żałuje i minęło sporo czasu to daje unbana a u ciebie w ogole nie widać tej skruchy tylko bardziej wymuszeunia tego unbana „bo minęło pół roku1!1!1!1!1” to nie jest wystarczający powod tym bardziej nie jest to dlugi okres czasu przypadku bana za cheaty. Odczekaj jeszcze trochę i może zmien swoje podejscie bo na chwile obecna nie tylko ja ale i większość graczy jest na nie.
........................................UwU
Niedostępny
#7
(07-03-2019, 13:02)Mateuu napisał(a):
(07-03-2019, 09:58)Zdr0v1X napisał(a): Bana dostałem w listopadzie. Zależy mi żeby dostać unbana bo mam sporo kasy i bym sobie chętnie dom wybudowal bez huzuni którego nie mam przez reset komputera. Napisałem tak krótko, bo to tylko gra, nie prawdziwie życie. 2. Poprawa = zmiana zachowania. No chyba że mam napisać cały list, ale to mija się z celem.

Btw macie jeszcze dziecinne podejście, ale spróbuje wam pokazać inne rozwiązanie - co wam przeszkadza żebym dostał ub? Zaważy to na waszej grze? Lepiej będziecie się czuć jak ktoś zacznie mając 100 000$ a nie 100$?

@Cichusek



Co ma to ile masz pieniedzy do twojego unbana? Nic, twoje podejscie do sutuacji nie wskazuje ze przestaniesz cheatowac, według mnie tylko chcesz pograc bo masz dużo kasy i tyle, to nie jest powod. Cichy wielokrotnie pisał ze jak gracz wyrazi skruchę i serio żałuje i minęło sporo czasu to daje unbana a u ciebie w ogole nie widać tej skruchy tylko bardziej wymuszeunia tego unbana „bo minęło pół roku1!1!1!1!1” to nie jest wystarczający powod tym bardziej nie jest to dlugi okres czasu przypadku bana za cheaty. Odczekaj jeszcze trochę i może zmien swoje podejscie bo na chwile obecna nie tylko ja ale i większość graczy jest na nie.
Ja jeszcze tylko dodam, że to nie jest pierwszy perm zdrowixa (który, 2? czy 3?). Ja podkreślam słowa Mateuu, bo się z nimi po prostu zgadzam. Ty po prostu tą sprawę olewasz ciepłym moczem i masz wywalone w to, czy dostaniesz unbana czy nie, bo po prostu tego nie widać, że ci zależy xd. Dodam też, iż my nie mamy dziecinnego zachowania, po prostu jeżeli ty dostaniesz unbana, to dlaczego na przykład taki KlimatPL czy też domino mają mieć perma, skoro "mamy dziecinne podejście do tego". Ty sam siebie słyszysz jak to czytasz xd? Bo widocznie nie i tekst jest pisany na odwal, tylko przechwalasz się ilością pieniędzy, która nie ma sensu w tej sprawie nawet... Jestem przeciwny odbanowaniu.
#8
Rozpiszę się tu, bo nie ogarniacie.
I to mocno.
1. Czy odpowiedzieliście na moje pytania? Nie. Traktujecie je wybiórczo. Albo prowadzimy albo czekamy na decyzję Cichego i nara.
2. Obiecuję poprawę =/= nie będę czitował? Hmmmmmmm... Tu skomentuję tylko XD.
3. Wymuszenie unbana... Kogo cytujesz? Bo chyba nie mnie.
4. Jak mam sie zmienić skoro już się zmienicie, a i tak nie dostrzeżecie zmiany bo na forum nie bywam. Poczekaj dłuższy okres - Bullshit. Chcę sobie pograć w wakacje. We wrześniu idę do szkoły średniej i nie będę miał czasu.
5. Większość graczy? Na serwerze jest ~~ 200 osób. 3 osoby to większość? Hmmm...
Przechodzimy do następnego postu Big Grin
6. Mi się tam wydaje że pierwszy jednak...
7. "Polewasz sprawę ciepłym moczem" - Do tego przejdziemy później.
8. Odnośnie jakichś tam osób. W sądzie też będziesz argumentował, że ktoś powinien dostać wyższą karę, bo Józek spod celi nr 5 ma 25 lat? Sprawy tego typu traktuje się indywidualnie - na przyszłość Big Grin
9. O cytowaniu dziecinnego podejścia także dalej Smile
10. Znów wybiórcze traktowanie postu, i uważanie się ze prośba napisana na odwal... Ale o tym dalej.
Przechodzimy do sedna pączusie Big Grin
Skoro mi nie zależy, to dlaczego poświęcam tyle swojego czasu żeby wam odpowiadać? Serio, Minecraft i serwery to nie życie. Są większe priorytety w życiu i ich należy się trzymać. Rozumiem, że tutaj się w jakiś sposób realizujecie, rozwijacie zainteresowania ale nie traktujcie tego zbyt poważnie (!). Podchodźcie do hobby na chillu Smile Drugie primo - Dlaczego na "odwal się" jest to napisane? Co chcieliście, żebym napisał? Panie Cichusku, szanowni gracze, proszę o odbanowanie. Ubolewam nad tym, że nie mogę grać i wyrażam żal, a także postanawiam poprawę. Zadowoleni? Proszę. Powiedzieć wam jaki jest zasadniczy zamysł bana? Odcięcie gracza od innych. Jak wam przeszkadza, psuje gre itd. Czy ja wam będę psuł grę grając na serwerze bez cheatów, Huzuni etc.? Uważam że nie, ale każdy ma swoje zdanie - zatem je rozwińcie. Trzecie primo - wasze argumenty są... Słabe. Nie uważasz, że to moja sprawa czy przykładam do tego wagę czy nie? jeśli nie, to co Cię to boli? 2 linijki wyżej Big Grin Zatem finalnie - proszę o unbana, obiecuję poprawę. Co tu dużo pisać - chcę pograć. Jak nie na tym serwerze to zacznę na innych, mówi się trudno, życie toczy się dalej - Minecraft to nie życie. Spokojnej nocy, pozdrawiam
#9
Nadal to wszystko ma charakter wyje*** stosunku so XDDDD a tak btw to ze są wakacje to żadne wytłumaczenie tak samo jak nie raz ktoś z vipów dostaje bana i pisze prośbę o ub bo kupił vipa XD
........................................UwU
Niedostępny
#10
Powiem tak sam mam więcej lat niż połowa tutaj graczy i wiem, że minecraft to nie całe życie i wydaję mi się, że napisanie "proszę o ub obiecuję poprawę nie będę już grał na cheatach jest do tego adekwatne, nie musi wam się spowiadać, okażę się w przyszłości czy kłamie.

HezquPL
I jeszcze jedno bardzo cię szanuję itp., ale napisanie, że gościu ma dziecinne podejście, a po tym pisanie "Polewasz sprawę ciepłym moczem" nie jest na miejscu i świadczy o tobie...

Pozdrawiam, ale niestety przez tę kłótnie możesz nie dostać ub, bo Cichusek nie lubi takich rzeczy.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości