"Trofeum"-pomysł
#1
Wink 
Jak każdy wie niedawno zostały dodane na serwer głowy, więc mam propozycję, a mianowicie może dodasz do dropu głowę twoją, z bardzo małym procentem szansy na nią, byłoby to fajne odznaczenie i na pewno coś unikatowego, a takich rzeczy brakuje na serwerze. 
Głównie chodzi o to, że byłoby to swojego rodzaju trofeum, które byłoby bardzo unikatowe i limitowane, bo mieli by te główki tylko Ci gracze, którzy naprawdę spędzają trochę czasu na serwerze i zabijają moby. Niby jest to mała rzecz, ale zawsze jakieś odznaczenie dla takich graczy.

//Usuwam formatowanie. Nie wiem, po co pisać pogrubieniem całą treść tematu ~Impression
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#2
Bez sensu, Cichy się już nie raz wypowiadał na temat dodania jego główki na serwer.
[Obrazek: 1ku1py.jpg]
#3
Wiem o tym, ale jako małe trofeum można byłoby dodać.

Mam, lepszy pomysł można byłoby dodać zamiast główki cichuska główkę pucharu, jak wrócę poszukam.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#4
Trofeum, na które trzeba będzie zabić ponad 10 000 zwierząt, czy tam mobów? Śmieszne trochę, szczególnie, że na SkyBlocku byłby otwarty drop tego poprzez ogromne mobgrindery.

Zacytuję Kubę - Cichusek nie raz już się wypowiadał na temat swojej główki na serwerze (koniec cytatu). Pamiętam, że kiedyś można było kupić główkę administracji za ponad 500 000$ na skyblocku (czasy wersji 1.4-1.5 jak się nie mylę), ale trzeba było znaleźć taką skrzynkę. Została usunięta jakiś czas po.

Takie trofea moim zdaniem są przesadzone. Trofeum to już jest zdobycie jakiejkolwiek główki, niektórzy się męczą i zabijają po 500 mobów i tak nie mają, więc po co dodatkowo zaspokajać apetyt innych?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości